oferty pracy: Kasjer Sprzedawca - Wrocław, dolnośląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 81

KASJER-SPRZEDAWCA

Stokrotka - 11 ocen - Wrocław, dolnośląskie
Zatowarowania i ekspozycji na sali sprzedaży. Obecnie do naszego sklepu we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA:....

Kasjer-sprzedawca

Piotr i Paweł - 6 ocen - Wrocław, dolnośląskie
Polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Poznaniu. Posiadamy ponad 140 sklepów w starannie dobranych lokalizacjach w ponad 60 miastach.

Sprzedawca-kasjer

Kasjer- Sprzedawca

Aldi Sp. z o.o. - Wrocław, dolnośląskie
OCZEKUJEMY: doświadczenia w pracy w handlu wysokiej kultury osobistej i uprzejmości wobec klientów gotowości do podejmowania odpowiedzialności uczciwości

Sprzedawca-Kasjer

Jeronimo Martins Dystrybucja - 13 ocen - Wrocław, dolnośląskie  3 lokalizacje
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

Sprzedawca - Kasjer

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie  1 lokalizacja
Progresso, dla swojego Klienta, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko: Sprzedawca - Kasjer

Pracownik powierzchni sprzedaży/kasjer

Carrefour - 8 437 ocen - Wrocław, dolnośląskie
Miejsce pracy: Wrocław Region: dolnośląskie Opis stanowiska Zakres obowiązków: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy;

Ekspedient 12zł netto/h ul. Zwycięska- tygodniówki

FallWork - Wrocław, dolnośląskie
Wymagania: – aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - Ukończone 18 lat – gotowość do pracy od zaraz! Oferujemy: – umowę zlecenie - elastyczne godziny

Kasjer/ Sprzedawca

Wrocław, dolnośląskie
Obowiązki: - obsługa kasy - kontakt z klientem Wymagania - książeczka sanepidu - dyspozycyjność - chęć do pracy - mile widziana umiejętność obsługi kasy

Doradca

BOŚ BANK S.A. - Wrocław, dolnośląskie
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług. Ukończony kursu kasjera walutowo-złotowego lub gotowość do jego ukończenia we własnym zakresie....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kasjer Sprzedawca - Wrocław, dolnośląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.