oferty pracy: Kasjer Sprzedawca Praca - Jaworzno, śląskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 149
Pokaż:  wszystkie oferty pracy - Tylko oferty pracy 'Łatwa aplikacja'

SprzedawcaKasjer

SIMPLY Market - Katowice, śląskie  1 lokalizacja
zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów utrzymywanie porządku i czystości na stoisku obsługę

kasjer-sprzedawca

KANKAN Sp. z o o.o. - Bukowno, małopolskie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Szkolna 2, 32-332 Bukowno, powiat: olkuski, woj: małopolskie Zakres obowiązków: obsługa kasy, obsługa klienta,

Sprzedawca produktów finansowych - kasjer

RTV EURO AGD - Jaworzno, śląskie
Doświadczenie w sprzedaży. Na sprzedaży produktów finansowych (kredyty ratalne). Na czym będzie polegała Twoja praca?...

Kasjer/sprzedawca MYSŁOWICE

WORK&PROFIT - Mysłowice, śląskie  6 lokalizacji
Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych

Kasjer - sprzedawca

NETTO Spółka z o.o. - Wojkowice, śląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zakres obowiązków: Zgodny z wykonywanym zawodem Rodzaj umowy: Umowa o...

PILNIE POSZUKUJE PRACOWNIKA

- Katowice, śląskie
Oferuję pracę na stanowisku kasjer- sprzedawca, w sklepie w centrum Katowic. Do obowiązków należeć będzie obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, utrzymywanie...

Kasjer-Sprzedawca

Karolina Wawrzyńczak - Katowice, śląskie
Obowiązki: obsługa kasy fiskalnej,wykonywanie raportów kasowych. Oferujemy: umowę zlecenie, a dla osób nie uczących się z ZUS, elastyczny grafik prac.

Sprzedawca - Kasjer Dział Sprzedaży Tradycyjnej

SIMPLY Market - Katowice, śląskie
zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów utrzymywanie porządku i czystości na stoisku obsługa

ALDI Sp. z o.o. - Katowice, śląskie  1 lokalizacja
ALDI Sp. z o.o. Oczekujemy: • doświadczenia w pracy w handlu • wysokiej kultury osobistej i uprzejmości wobec klientów • gotowości do podejmowania

Rossmann - Katowice, śląskie  7 lokalizacji
kasjer-sprzedawca Numer referencyjny: Katowice/KS Firma: Rossmann SDP Powitanie Powitanie Witamy serdecznie! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kasjer Sprzedawca Praca - Jaworzno, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy