oferty pracy: Jelcz Laskowice Praca

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 145
Dodaj swoje CV - łatwiejsza aplikacja.

Pracownik produkcji - pakowanie

Elica Group Polska - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Pracownik produkcji - pakowanie Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Jelcz-Laskowice Wymagania: • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji •

Pracownik produkcji- Jelcz-Laskowice

ManpowerGroup - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Pracownik produkcji- Jelcz-Laskowice Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Jelcz-Laskowice Opis stanowiska: Nr referencyjny oferty: PPJL/010/KUS Opis

pracownik produkcji

PPP Brzeg - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Stanowisko: pracownik produkcji Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony Miejsce pracy: 55-220 Jelcz-Laskowice Zakres obowiązków: praca na

Operator linii produkcyjnej

Manpower 5 222 ocen - Nysa, opolskie
Obowiązki: • miejsce pracy: Jelcz - Laskowice • praca przy najnowocześniejszej linii produkcyjnej w Europie • obsługa urządzeń zgodnie z instrukcjami

Magazynier/Jelcz Laskowice

Glob Job - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
MAGAZYNIER JELCZ LASKOWICE. Praca w Jelcz Laskowice. Opis oferty pracy:....

Kontroler Jakości

Invenio QD - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Jelcz LaskowiceNr referencyjny:. Prace wramach umowy o pracę renomowanej firmie;Możliwość rozwoju zawodowego;Możliwość zorhanizowania transportu oraz...

Kontroler jakości

MBP Wrocław - Wrocław, dolnośląskie
Stanowisko: Kontroler jakości Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie Miejsce pracy: 50-413 Wrocław Zakres obowiązków: Realizacja zleceń kontroli, selekcji,

Pracownik Magazynu - Jelcz Laskowice

Akcja Job - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
GRUPA AKCJA JOB Libra Europe Sp. z o.o. – Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego – NR CERTYFIKATU 9778 dla swojego Klienta, poszukuje pilnie osób

SPRZEDAWCA – MAGAZYNIER

Dyka Sp. z o.o. - Radzionków, śląskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie magazynu wyrobów gotowych Prowadzenie dokumentacji magazynowej Organizacja i dokonywanie rozładunków i załadunków Obsługa wózka

Sprzedawca

Termika Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: sprzedaż i obsługa klienta Rodzaj umowy:

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Jelcz Laskowice Praca
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy