oferty pracy: Jelcz Laskowice

Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 141

Specjalista ds. Sprzedaży

DYKA - Kielce, świętokrzyskie
Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży towarów handlowych: - Ofertowanie i fakturowanie - Obsługa telefoniczna kontrahentów

Operar/ka Produkcji (Jelcz)

Asistnet Work Group - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Aktualnie dla naszego klienta

Pracownik Produkcji

KOMPOZYTY Sp. z o.o. - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
praca w oddziale Jelcz-Laskowice, praca na hali produkcyjnej, produkcja ręczna. dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie, dokładność, zdolności manualne

Pracownik Produkcji z grupą niepełnosprawności

praca w oddziale Jelcz-Laskowice lub Stanowice, praca na hali produkcyjnej, produkcja ręczna. niezbędne szkolenie, stabilną pracę na pełen etat, umowę o

kierowca kat.b

Firma Wdrożeniowo Usługowo Handlowa "NANOBIZ.PL" - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: rozwożenie prania Rodzaj umowy: Umowa

Operator maszyn do produkcji wrobów z papieru

Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Operator maszyn do produkcji wrobów z papieru

Praca dla kobiet i mężczyzn. Od zaraz!

ASC WORKERS - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Opis oferty pracy: PRACA OD ZARAZ DLA KOBIET I MĘŻCZYZN ZATRUDNIMY OSOBY: MONTAŻYSTA/PRACOWNIK PRODUKCJI BEZ PRZYGOTOWANIA ZAWODOWEGO oraz OPERATOR

terapeuta

AGA-MED - Oława, dolnośląskie
Aga-Med Rehabilitacja poszukuje do pracy w Oddziale Jelcz-Laskowice terapeuty. Preferowane osoby z doświadczeniem oraz ukończonymi kursami. Oferujemy pracę w

Praca na produkcji Jelcz Laskowice mi 1800 netto

Klient Gratka.pl - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Produkcja-min 1800 zł netto-dowóz do pracy z odległości do 40 km-cykl szkoleń-praca dwuzmianowa od poniedziałku do soboty-nie wymagamy doświadczenia-praca

Kontroler jakości

UA PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI... - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Belgijska 2, 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: świadczenie usług

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.