oferty pracy: Jarocin

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 25

Kasjer/ sprzedawca Jarocin

HUMANCENTER Piotr Słomczykowski - Jarocin, wielkopolskie
Pilnie poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy do sklepu odzieżowego – 1/2 etatuMiejsce pracy: JAROCINLiczba wolnych miejsc: 2Zakres obowiązków: - obsługa

Ciastkarz

- Jarocin, wielkopolskie
Firma Gotszlik Sp. z o.o. producent wafli i ciastek z Jarocina przyjmie pracownika na stanowisko ciastkarz. Wymagane wykształcenie co najmniej zawodowe oraz...

Monter - elektronik

Klient Praca.Gratka.pl - Krotoszyn, wielkopolskie
Potrzebna znajomość tematu. Umiejętność łączenia płyt głównych z monitorami i innym osprzętem w automatach.Znajomość obsługi komputera.Możliwa takżę praca w

Roznosiciel gazet reklamowych – Jarocin i okolice

Kaufland Polska 31 ocen - Jarocin, wielkopolskie
Tymczasowa,  Kontrakt
Jarocin i okolice. Osobiste roznoszenie do odbiorców indywidualnych druków reklamowych na przydzielonym terenie dystrybucji w sposób określony w umowie-zlecenia...

Firma transportowa – Jarocin

Część etatu,  Tymczasowa,  Kontrakt
Zakres obowiązków Transport gazet reklamowych na terenie miasta i okolic (w każdą środę). Jakie mamy wymagania dysponowanie samochodem (samochodami) o

Kierowca kat. B, C

Augusto Jarocin - Mikołajczak,Gruszka Sp.Jawna - Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Część etatu
Zakres obowiązków...

Grafik designer

P11 Interaktywna Agencja Reklam Sp. z o.o. - Jarocin, wielkopolskie
Kto: P11 Interaktywna Agencja Reklam Sp. Z o.o. Gdzie: Jarocin Stanowisko: Grafik designer Oczekujemy: - abyś pokochał pracę w naszej firmie tak samo, jak my

Jarocin Kasjer-sprzedawca

ASM GROUP - Jarocin, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Firma ASM GROUP S.A. specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy,

Jarocin Ekspedient w delikatesach

Kierowca transportu międzynarodowego

Transport Ciężarowy - Jarocin, wielkopolskie
Rejon: wielkopolskie Wymagane kategorie prawa jazdy : C E Wymagane doświadczenie w kierunkach: - Europa zachodnia Wymagane kursy: Kurs na przewóz osób i

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.