oferty pracy: Jarmark

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 10

sklep zoologiczny Aquaelzoo zatrudni pracownika

Kinga Jarmark - Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Kochasz zwierzęta i masz doświadczenie w branży zoologicznej? Mamy dla Ciebie ofertę pracy! Poszukujemy osób na stanowisko doradcy klienta

SPRZEDAWCA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

kontakt przez OHP - Gdańsk, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTÓW W OKRESIE 03.12-23.12.2016 R. OD 11-19,A PT

Sprzedawca przypraw

Smak natury - Toruń, kujawsko-pomorskie
Potrzebny sprzedawca na jarmark bożonarodzeniowy w Toruniu. Opis oferty pracy:....

PRACOWNIK PORZĄDKOWY (JARMARK ŚWIĄTECZNY)

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: PEACE PORZĄDKOWE Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Praca

PRACA - JARMARK BOŻONARODZENIOWY WROCŁAW RYNEK

Wrocław, dolnośląskie
Jarmark trwa od 18.11.2016 do 22.12.2016. Zatrudnię sympatyczne osoby do sprzedaży podczas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego ....

JARMARK ŚWIĄTECZNY

Poznań, wielkopolskie
Zatrudnimy Panie (BARDZO MILE WIDZIANE STUDENTKI) do lania wina podczas Betlejem Poznańskiego- grudzień 2016. Elastyczne godziny pracy. miła atmosfera - 10 zł

sprzedawca na jarmarku bożonarodzeniowym

Krapkowice, opolskie
Poszukujemy osoby na jarmark bożonarodzeniowy w Krapkowicach w dniach od. 5-11 grudnia do sprzedaży oscypków z grilla i na zimno....

Sprzedawca - jarmark świąteczny Gliwice

Gliwice, śląskie
Poszukuję osoby do pracy w charakterze sprzedawcy na jarmarku świątecznym odbywającym się na rynku w Gliwicach. Praca w grudniu. Zainteresowanych proszę o

pomorskie
Zakres obowiązków: PEACE PORZĄDKOWE Wymagania: - pozostałe: DYSPOZYCYJNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ Sposób aplikowania: - kontakt przez

pomorskie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTÓW W OKRESIE 03.12-23.12.2016 R. OD 11-19,A PT,SOB. 11-21 -JARMARK BOŻONARODZENIOWY Wymagania: - pozostałe: UCZEŃ/STUDENT

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.