oferty pracy: Jarmark

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 7 z 8

Brukarz. Ogłoszenie z Tygodnika JARMARK

Bielsko-Biała, śląskie
BRUKARZY, pracowników do robót drogowych lub całe brygady zatrudnimy, wymagane doświadczenie. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, tel. 507–135–516, Bielsko ok.

sprzedawca-cukiernik. Ogłoszenie z Tygodnika JARMARK

SPRZEDAWCĘ-CUKIERNIKA przyjmę - PRACA W GASTRONOMII DLAKOBIETY, doświadczenie mile widziane. Praca w Bielsku Wapienicy, kontakt@ati.bielsko.pl, (33)815-16-26,

Praca na Jarmarku Świętojańskim Wrocław

Wrocław, dolnośląskie
Poszukujemy sprzedawcy na Jarmark Świętojański we Wrocławiu. Praca zmianowa na wolnym powietrzu....

Firma Świat Bursztynu w Poznaniu poszukuje pracowników na ja...

Poznań, wielkopolskie
Firma jubilerska Świat Bursztynu ( z siedzibą w Starym Browarze ) zatrudni osoby do sprzedaży biżuterii. Przez ok tydzień na Jarmarku Świętojańskim w Poznaniu

Pizzerman

Jarmark S.C. Marek Gołuchowski,Jarosław Klimowski - zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie pizzy. Praca na umowę o pracę w godz. 11-23 w Dźwirzynie. Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe -

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu posiłków. Praca na umowę o pracę w godz. 11-23 w Dźwirzynie. Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne

Kelner/ka

Zakres obowiązków: Obsługa gości. Praca na umowę o pracę w godz. 11-23 w Dźwirzynie. Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne -

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Pominęliśmy 1 ofertę bardzo podobną do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętej oferty.