oferty pracy: Ipf

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Firma
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 178

Traktorzysta

IPF GROUP S.A. - Polska
Zadania: - praca w winnicy jako traktorzysta, - obsługa opryskiwacza rolniczego - inne prace pomocnicze Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę

PRACA DLA POCZĄTKUJĄCYCH SPAWACZY

IPF 2 - Polska
Praca dla początkujących spawaczy z chęcią zdobycia doświadczenia. Praca w nowoczesnej fabryce przy produkcji elementów stalowych. Każdy spawacz ma swoje

Pomoc przy żniwach

IPF GROUP S.A. - Niemcy
Agencja Pracy IPF Global Sp. Dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:....

Rzeźnik - Pracownik uboju/wykrawacz

Pracownik uboju

• ubój wołowo-wieprzowy (okazjonalnie baranina, konie) • wieprzowina: prucie nożem • wołowina: wyciąganie osierdzi • praca za pomocą noża i piły • przerób:

zbieracz truskawek

- zbieranie truskawek Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie i stałą premię do wypłaty - pracę w polskim

monter maszyn rolniczych

- montaż elementów kombajnów - montaż oprzyrządowania - kontrola maszyn Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę - atrakcyjne

Prace ogrodnicze

Rzeźnik

Zakres obowiązków: • ubój wołowo-wieprzowy (okazjonalnie baranina, konie) • wieprzowina: prucie nożem • wołowina: wyciąganie osierdzi • praca za pomocą noża i

Spawaczy i Monterów 141 stal nierdzewna/inox

W związku ze startem dużych projektów poszukujemy pracowników do montażu instalacji ze stali nierdzewnej i inox w przemyśle spożywczym, chemicznym i

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.