oferty pracy: InterKadra

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 867

Pani Sonia z Kolonii pilnie poszukuje opiekunki

- Niemcy
Firma Interkadra poszukuje opiekunki dla Pani Soni z Kolonii, lat 89. Pani Sonia mieszka sama w dużym domu z ogrodem....

Pracownik produkcyjny

InterKadra - Polska
produkcja elementów plastikowych formowanie i wypiekanie detali o różnych wymiarach obsługa pieca wykonywanie prac wykończeniowych (czyszczenie, szlifowanie

ZBIÓR PIECZAREK

zbiór pieczarek Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość języka francuskiego, osoba dokładna i szybka w działaniu

Pracownik hali

InterKadra - Zakopane, małopolskie - 11 lokalizacji
Wykładanie towaru Dbanie o czystość miejsca pracy Drobne prace porządkowe Wymagania: Książeczka sanitarno - epidemiologiczna ( warunek konieczny )

Pracownik infolinii przychodzącej

InterKadra - Warszawa, mazowieckie
Odbieranie połączeń przychodzących Udzielanie informacji w zakresie wypożyczenia sprzętu sportowego na terenie Warszawy Wymagania: Dyspozycyjność w

Pilne zastępstwo do 80

InterKadra - Niemcy
Obowiązki: Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie) Proste pracy domowe

Stażysta

Klient portalu Praca.pl - Warszawa, mazowieckie
Zarządzanie dokumentami pracowniczymi Umawianie kandydatów na spotkania rekrutacyjne Udział w spotkaniach rekrutacyjnych Zamieszczanie/ odświeżanie ogłoszeń o

Pracownik działu cukierniczego

Umowę zlecenie lub dzieło podpisywaną z Interkadra. Obsługa klientów na stoisku....

Pracownik hali w markecie

InterKadra - Żnin, kujawsko-pomorskie - 1 lokalizacja
Dbanie o właściwą ekspozycję towaru Układanie towaru Prace porządkowe Wymagania: Dyspozycyjność oraz chęć do pracy Odpowiedzialność i zaangażowanie Mile

Asystent/Asystentka działu rekrutacji w

InterKadra - Gdańsk, pomorskie
Do Twoich zadań należeć będzie: · Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych , czyli tworzenie ogłoszeń na portalach, aktywne poszukiwanie kandydatów

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.