oferty pracy: InterKadra

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 798
Utwórz swój profil aby łatwiej aplikować.

Opieka nad 76

InterKadra - Polska
Pani Irene ma 76 lat . Ma problemy z poruszaniem się , reumatyzm , problemy z sercem oraz osteoporozę . Jest osobą bardzo towarzyską . Do obowiązków należą :

Pilne zastępstwo do 80-letniej Pani

- Mielec, podkarpackie
Obowiązki: Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie) Proste pracy domowe

Konsultant ds. obsługi klienta i rekrutacji

STELA - Szczecin, zachodniopomorskie
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za

Klient portalu Praca.pl - Szczecin, zachodniopomorskie
Terminowe przesyłanie dokumentacji kadrowo-płacowej Ustalanie harmonogramu pracy zatrudnionych pracowników Rekrutacja i selekcja pracowników niskiego i

Pracownik administracji – wprowadzanie danych do systemu

InterKadra - Polska - 6 lokalizacji
Obowiązki : · Obsługa komputera : pakiet MS Office, Internet · Wprowadzanie danych do systemu wg ustalonego schematu · Prace administracyjne Wymagania:...

Pakowanie zamówień internetowych Market na ul. Energetyków

InterKadra - Zielona Góra, lubuskie
Zakres czynności na stanowisku : Kompletowanie i prygotowywanie zamówień do wysyłki , Pakowanie produktów , Lekkie prace porządkowe , Wymagania: Wymagania

Pakowacz/ka

InterKadra - Wrocław, dolnośląskie - 4 lokalizacje
Umowę zlecenie podpisaną z Interkadra ,. Pakowanie wyrobów higieniczno-medycznych do kartoników i opakowań zbiorczych ,....

Pakowacz części zamiennych

InterKadra - Sosnowiec, śląskie
pakowanie części samochodowych kompletowanie zamówienia przygotowanie spakowanych części do wysyłki Wymagania: silna motywacja i chęć do pracy sprawność

InterKadra - Szczecin, zachodniopomorskie - 1 lokalizacja
· Rekrutacja i selekcja pracowników niskiego i średniego szczebla · Realizowanie zamówień klientów · Ustalanie harmonogramu pracy zatrudnionych pracowników

Merchandisier

InterKadra - Polska - 8 lokalizacji
wyłożenie towaru na półki sklepowe , dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej dostępności danego produktu , kontrolę stanu

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.