oferty pracy: In& - łódzkie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 1 416

Copywriter

Deloitte: PL - Łódź, łódzkie
Experience in blogging, working as a journalist and/or in social media (it is not obligatory, though). Experience working in an advertising agency,....

Asystent/ka Oddziału Idea HUB

Idea Bank - Łódź, łódzkie
w innowacyjnej Firmie? Można! Można też dołączyć do zespołu idea banku. Asystent/ka Oddziału Idea HUB Miejsce pracy: Łódź Region: łódzkie Opis stanowiska

inspektor

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Łódź, łódzkie
WARUNKI PRACY - praca administracyjno-biurowa; - użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów); - praca przy

Stanowisko ds. obsługi zajęć egzekucyjnych

mBank - 9 ocen - Łódź, łódzkie
Opis stanowiska Na stanowisku będziesz: procesował realizacje transakcji bankowych w zakresie przelewów pieniężnych dotyczących zajęć i pism egzekucyjnych

Asystent/Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Gravet Consulting - Łódź, łódzkie
Gravet Consulting sp. z o.o. od 1995 r. współpracuje z firmami z różnych branż w zakresie doradztwa personalnego, a w szczególności rekrutacji na stanowiska

REFERENT DS. MAGAZYNOWYCH

Jas-Fbg - Łódź, łódzkie
Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy o podobnym charakterze komunikatywności, odpowiedzialności i motywacji do pracy wykształcenia co najmniej

Gravet Consulting Sp. o.o. - Łódź, łódzkie
Zakres obowiązków  Aktywne wspieracie Konsultantów w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (m.in. poszukiwanie kandydatów, redagowanie ogłoszeń, selekcja

Asystent ds. obsługi procesów automatycznych

Główne zadania: Realizacja dyspozycji standardowych osób fizycznych i firm oraz jednego lub kilku dyspozycji niestandardowych o wyższym stopniu trudności, w

Specjalista ds. e-marketingu

“EURO-ASIAN SALES PROMOTION SERVICE” sp. z o.o. - Łódź, łódzkie
Praca z narzędziami analitycznymi Yandex.Metrica, Google Analytics, CRM, Call Tracking i in. Generowanie leadów dla sprzedaży;...

Analityk Danych

Transition Technologies - 2 oceny - Łódź, łódzkie
Oferujemy: Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach dotyczących m.in. wykorzystania metod Uczenia Maszynowego w przemyśle (głównie energetycznym i

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.