oferty pracy: IPK

Filter results by:
oferty pracy 1 - 10 z 19

Asystent/-ka Biura / Office Assistant

IPK sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
obsługa recepcji i bieżące wsparcie pracy biura (odpowiedzialność za korespondencję przychodzącą i wychodzącą, łączenie rozmów telefonicznych, zakupy

Młodsza/y Księgowa/y

Klient IPK Doradztwo Personalne - Warszawa, mazowieckie
Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: wspieranie pracy działu finansów i administracji; księgowanie dokumentów; weryfikacja stanu rozrachunków i

Charakter pracy: obsługa recepcji i bieżące wsparcie pracy biura (odpowiedzialność za korespondencję przychodzącą i wychodzącą, łączenie rozmów telefonicznych

Specjalista/ka ds. logistycznej obsługi klientów

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: zarządzanie logistyką dla przypisanej grupy klientów (łańcuch dostaw w zakresie przepływu towaru: przyjęcie

Pracownik produkcji - pralnia

Klient IPK Doradztwo Personalne - Gdynia, pomorskie
Obowiązki: Praca przy obsłudze maszyn pralniczych Oczekiwania: Chęć do pracy na uczciwych, dogodnych warunkach Firma oferuje: Umowę o pracę Jasny, przejrzysty

Agent Morski

Zadania: Odprawa statków morskich (dokumentacja załadunku, dokumentacja celna) Zapewnienie skutecznej, efektywnej i punktualnej wymiany informacji Współpraca

Brygadzista / kierownik robót

IPK - Kielce, świętokrzyskie
Firma instalacyjna z Kielc zatrudni młodego, dynamicznego BRYGADZISTĘ / KIEROWNIKA ROBÓT Prosimy o przesłanie C.V. na adres: witosa.wew@gmail.com lub

Manager Projektów Deweloperskich

IPK sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Koordynowanie, nadzorowanie i wspomaganie działań Kierowników Budowy, Zarządzanie procesami inwestycyjnymi – planowaniem, organizacją i kontrolą,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.