oferty pracy: IPK

Filter results by:
Lokalizacja
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 27

Asystent/ka Biura

Klient IPK Doradztwo Personalne - Warszawa, mazowieckie
Opis firmy: Charakter pracy: obsługa recepcji i bieżące wsparcie pracy biura (odpowiedzialność za korespondencję przychodzącą i wychodzącą, łączenie rozmów

ASYSTENT/KA SPRZEDAŻY (Przemysł Spożywczy)

IPK Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopisanym numerem referencyjnym i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych za pomoca przycisku

ASYSTENTKA BIURA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ½ ETATU

Klient IPK Doradztwo Personalne - Gdańsk, pomorskie
Zadania/Zakres obowiązków: realizacja zadań administracyjno-biurowych prowadzenie i ewidencjonowanie korespondencji rozliczanie zaliczek, delegacji

Specjalista ds. Obsługi Klienta

IPK sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z klientami w zakresie doradztwa, udzielania informacji, rezerwacji i sprzedaży miejsc w sieci luksusowych

Assistant Coatings

IMCD - Warszawa, mazowieckie
Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopisanym numerem referencyjnym i klauzulą o przetwarzaniu danych...

Asystentka Biura ze znajomością języka angielskiego

IPK sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
realizacja zadań administracyjno-biurowych prowadzenie i ewidencjonowanie korespondencji rozliczanie zaliczek, delegacji zapewnienie prawidłowego obiegu

Specjalista ds sprzedaży - klient indywidualny

Klient IPK Sp. z. o. o. - Gdańsk, pomorskie
Opis firmy: OFERTA: BARDZO atrakcyjne wynagrodzenie elastyczne godziny pracy Wymagania: chęć i motywacja do pracy z klientem otwartość na kontakt z

Specjalista/ Specjalistka w Dziale Obsługi Sprzedaży (import...

Klient IPK Sp. z o. o. - Warszawa, mazowieckie
Opis firmy: Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: kompleksowe administracyjne wsparcie realizacji procesu obrotu handlowego samochodami;

Handlowiec - sprzedaż bezpośrednia

pozyskiwanie klientów INDYWIDUALNYCH na przygotowanym poprzez kampanię promocyjna terenie Gdańska/Gdyni kilka opcji zatrudnienia (umowa, działalność)

Sales Manager (surowce do farb i chemii budowlanej)

IPK Sp. z o.o. - Rybnik, śląskie  2 lokalizacje

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.