oferty pracy: Hotel* - Lublin, lubelskie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 7 z 7

recepcja,sprzatanie,sniadania

Floryda - Lublin, lubelskie
Od czerwca do konca wrzesnia (lipiec-sierpien minimum)zatrudnimy studentke o milej aparycji z zakwaterowaniem i jedzeniem u nas minimum 1500 na reke www.hotel

KOSMETYCZKA

AGIT Hotel Congress & SPA. - Lublin, lubelskie
Oferujemy: – możliwość stałej współpracy – zdobycie doświadczenia (szkolenia, warsztaty) – elastyczne godziny pracy – praca w młodym, dynamicznym zespole.

pensjonatfloryda - Lublin, lubelskie
Opis oferty pracy: Od czerwca do konca wrzesnia (lipiec-sierpien minimum)zatrudnimy studentke o milej aparycji z zakwaterowaniem i jedzeniem u nas minimum

Recepcjonistka/Recepcjonista

Lublin, lubelskie
AGIT Hotel Congress & SPA poszukuje pracownika na stanowisko. Pracę w hotelu o wysokim standardzie....

Kucharz

Jarosław Jagiełło FAR-DOM; HOTEL JAGIEŁŁO - lubelskie
Zakres obowiązków: sporządzanie posiłków, wydawanie posiłków, utrzymywanie porządku w kuchni Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ:

Kucharz/ Kierownik zmiany

HOTEL KRÓL KAZIMIERZ - lubelskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie potraw, kierowanie zespołem Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - inne zawody: Kucharz*, staż: 2

Kucharz

Zakres obowiązków: przygotowywanie potraw Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - inne zawody: Kucharz* - konieczne Sposób aplikowania:

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Hotel* - Lublin, lubelskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy