oferty pracy: Hi

Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 107

SNOW Developer

Luxoft - Warszawa, mazowieckie
The tool will include solutions that are No Touch (fully automated from request to delivery of virtual instances) to Hi Touch (manual intervention is required...

R&D Electronics Developer

DGS Poland Sp. z o.o. - Szczecin, zachodniopomorskie
Electric qualification of new components for HI Amplifiers and connectivity devices. Facebook Twitter LinkedIn E-mail Print....

Graduate Program Personal Health - 072881

Philips - Polska
Graduate Program Personal Health Graduate Program Personal Health Aim of the program: to find motivated talented graduate or student of last year study at

Manager Działu Elektroniki

FIBARO - Poznań, wielkopolskie
Co będziesz robił/a?: zarządzał zespołem inżynierów, konstruktorów i programistów (30 osób), nadzorował obszary związane z projektowaniem, konstruowaniem

Paid internship in social media agency

Avenew Media - Warszawa, mazowieckie
We are looking for someone who’s trying to kickstart a career in social/tech/video. We offer a paid internship that’ll allow you to work on exciting projects

pomocnik mechanika samochodowego

Klient Gratka.pl - Łódź, łódzkie
Oczekiwania Chęć do nauki Znajomość układów Hi-Tech Zamiłowanie do motoryzacji Podstawowa znajomość budowy i konstrukcji pojazdów Zaangażowanie w wykonywane

Dyrektor ds. rozwoju / Dyrektor techniczny »

RoboKopter - Warszawa, mazowieckie
Dyrektor ds. Rozwoju / Dyrektor Techniczny Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowi±zków: Kierowanie pracami Zespo³u Technicznego Odpowiedzialno¶æ za terminow±

Księgowy ds. zobowiązań (w/m)

beeline Group - Kraków, małopolskie
Twoje zadania: Wsparcie procesów księgowania zobowiązań oraz płatności Współpraca z pracownikami i kontrahentami firmy; Wsparcie działań z obszaru

Contractor - IBAT Analyst

Hitachi Data Systems - 714 ocen - Kraków, małopolskie
Job Title: IBAT Analyst CONTRACTOR Reporting To: Manager, Systems Operations Location: Krakow, Poland Job Overview : Candidates for this position

Business Analyst

PerkinElmer - Kraków, małopolskie
Job Description: PerkinElmer is a global technology leader driving growth and initiative in the Environmental and Human Health Science markets. The Business

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.