oferty pracy: Handlowiec Praca - Poznań, wielkopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 38

Handlowiec salonu kazar

Kazar Footwear - Poznań, wielkopolskie
Handlowiec salonu kazar Idealny kandydat to osoba: odnosząca się z najwyższym szacunkiem do ludzi, życzliwa innym, uczciwa i zawsze uśmiechnięta, pasjonat...

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (branża budowlana)

Human Capital Masters Sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Duża motywacja do osiągania zamierzonych celów i chęć do pracy jako handlowiec. Utrzymywanie owocnych relacji ze stałymi Klientami firmy oraz poszukiwanie...

Handlowiec

Impakt S.A. - Poznań, wielkopolskie
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Handlowiec, która będzie odpowiedzialna za:. Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Partnerami....

HANDLOWIEC

Digital Audio Sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
UPRZEJMIE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI TYLKO OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM W BRANŻY AUDIO VIDEO: SYSTEMY NAGŁOŚNIENIA + SYSTEMY MULTIMEDIALNE + PA + DSO + CCTV +

Handlowiec - branża motoryzacyjna

Opoltrans Sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Opis stanowiska: Sprzedaż części i zamienników do samochodów ciężarowych Doradztwo techniczne Sporządzanie ofert dla klientów Utrzymywanie długotrwałych

Handlowiec stacjonarny

TCM Service Sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż taśm samoprzylepnych z nadrukiem. Zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie nowych i

Sprzedawca Samochodów Osobowych - Handlowiec

Pieluszyńska Sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Pozyskiwanie i obsługa klientów Prowadzenie negocjacji handlowych Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy i potrzeby Klientów

Handlowiec

Plewiska, wielkopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Plewiska, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim i

Handlowiec z j.francuskim

Uniapol - Poznań, wielkopolskie
Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałych, Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami, Budowanie i

HANDLOWIEC - sprzedaż bezpośrednia. Podstawa + premia.

MEDIATOR SP.J. - Poznań, wielkopolskie
Kancelaria Prawna Mediator Obowiązki: pozyskiwanie klientów, wstępna obsługa : zawarcie umowy i zebranie dokumentacji, raportowanie wyników oraz planowanie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Handlowiec Praca - Poznań, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.