oferty pracy: Handlowiec Praca - Poznań, wielkopolskie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 77

Handlowiec do drukarni

ZAKŁAD POLIGRAFICZNY SPRINT ST. I M. GROBELNIAK - Poznań, wielkopolskie
Handlowca do drukarni Mile widziane: predyspozycje handlowe doświadczenie w handlu znajomość poligrafii wymagane prawo jazdy Oferujemy: umowę o pracę

Pracownik Salonu samochodów nowych-Sprzedawca,Handlowiec

Marvel - Poznań, wielkopolskie
Aktywna sprzedaż pojazdów nowych z aktualnej oferty producenta. Ukierunkowanie na sprzedaż samochodów dla klientów indywidualnych. Poszukujemy ambitnych

Handlowiec bez doświadczenia

Aspiring Poland - Poznań, wielkopolskie
Jesteśmy brokerem energetycznym. W związku z dynamicznym rozwojem firmyposzukujemy osób na stanowisko: Handlowca do nowo otwartej placówki w Poznaniu.

Handlowca

Opoltrans - Poznań, wielkopolskie
Firma OPOLTRANS jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych. Zajmuje się również sprzedażą

Handlowiec w hurtownii elektrotechnicznej

Alfa Elektro Sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Handlowiec w hurtownii elektrotechnicznej miejsce pracy:. Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:....

Kierowca - handlowiec

- Przeźmierowo, wielkopolskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Przeźmierowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: dystrybucja artykułów spożywczych na terenie

Pracownik działu eksportu

Personalny Serwis - Poznań, wielkopolskie
Opis firmy: Obowiązki: - bieżąca komunikacja handlowa z kontrahentami, - rozliczanie bieżących transakcji handlowych, - składanie ofert i zamówień do

Handlowiec

Euro Ked - Poznań, wielkopolskie
Prężnie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją taśm namiotowych- keder poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciel handlowy Obowiązki : Pozyskiwanie

Handlowiec / Doradca Techniczny

BAX BAUMASCHINEN - Poznań, wielkopolskie
Firma BAX BAUMASCHINEN Sp. z o.o. autoryzowany przedstawiciel firm: SENNEBOGEN, MERLO, ARJES, YANMAR, w związku z rozwojem, poszukuje osób na następujące...

Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży usług prawnych

Omega - Kancelarie Prawne - Poznań, wielkopolskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie odszkodowań, windykacji, polisolokat, oraz

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Handlowiec Praca - Poznań, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy