oferty pracy: Gratka - Mysłowice, śląskie

Filter results by:
oferty pracy 1 - 10 z 111

pracownik administracyjno-biurowy

Klient Gratka.pl - Mysłowice, śląskie  1 lokalizacja
Poszukuję osoby do pracy w biurze rachunkowym. Wymagane minimum średnie wykształcenie, doświadczenie zawodowe (praca w biurze rachunkowym !!!) oraz

TECHNOLOG

Klient Gratka.pl - Mysłowice, śląskie
Opis firmy: Obowiązki: - opracowywanie dokumentacji technicznej, - współudział w przygotowywaniu kalkulacji cenowo - kosztowych, - przygotowywanie technologii

Do obsługi sklepu stacjonarnego - internetowego

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie
Zatrudnimy osobę z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności do obsługi sklepu stacjonarnego/internetowego w Katowicach. Wymagania: - umiejętność obsługi

Pracownik fizyczny

Poszukujemy pracowników do remontowania i segregowania palet. Praca w Katowicach. Informacje pod nr telefonu 516 384 332

Kasjer, księgowy

Instytucja kultury zatrudni na umowę o pracę na zastępstwo osobę na stanowisko "kasjer księgowy" Wymagania: znajomość podstaw księgowości, podatku VAT, mile

Sprzedawca

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie  2 lokalizacje
Opis firmy: Obsługa klienta zgodna ze standardami firmy Dbanie o ekspozycję towaru Przyjmowanie i rozkładanie towaru Odpowiedzialność za bilans kasowy

Przedstawiciel/Koordynator

Poszukujemy osoby dynamicznej na samodzielne stanowisko Przedstawiciela firmy. Oczekujemy zaangażowania, samodzielności i kreatywności w działaniu. Oferujemy

Kierowca samochodu ciężarowego

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie  3 lokalizacje
poszukujemy od zaraz doświadczonego kierowcy z kategorią prawa jazdy C wymagane aktualne badania kurs na przewóz rzeczy świadectwo niekaralnosci .Praca od

Pomoc do sprzątania domu jednorodzinnego

Klient Gratka.pl - Sosnowiec, śląskie
Poszukuję pomocy w sprzątaniu domu jednorodzinnego w Sosnowcu - Ostrowy Górnicze. Mycie podłóg, ścieranie kurzu, czyszczenie łazienek i mycie okien.

Pokojowa hotelowa

Obiekt hotelowy w centrum miasta poszukuje osoby do sprzątania pokoi hotelowych na pełen etat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Gratka - Mysłowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.