oferty pracy: Gratka - Mysłowice, śląskie

oferty pracy 1 - 10 z 174

Pracownik magazynu kompletacji

Klient Gratka.pl - Mysłowice, śląskie
Miejsce pracy: Mysłowice, ul. Kosztowska Opis stanowiska: -pośrednia kompletacja zamówień -dbałość o czystość miejsca pracy -praca w trybie nocnym (19:00- 03

Sprzątaczka Mysłowice

Zatrudnimy do pracy sprzątaczki. Praca przy sprzątaniu biur w Mysłowicach w godzinach 15-21, od poniedziałku do piątku. Oferujemy umowę zlecenie stawka

Pracownik produkcji

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie  1 lokalizacja
Zakład produkcji metalowej zatrudni pracowników do zgrzewania siatek z drutu na zgrzewarkach punktowych

Pracownik Wypożyczalni Samochodów

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie
Zadania: podstawianie/odbiór samochodów, obsługa klienta, przygotowanie i kontrola stanu technicznego pojazdów. Wymagania: prawo jazdy kat. B, znajomość j.

Pracownik fizyczny w hurtowni odzieżowej - pilne

Poszukujemy pracownika fizycznego do pracy w magazynie. Obowiązki: załadunki, rozładunki, pomoc w organizacji magazynu. Pensja 1800 na rękę

Pracownik fizyczny

Klient Gratka.pl - Brynów, śląskie  3 lokalizacje
Dam pracę dorywczą w Katowicach Brynów. Uszczelnienie powierzchni tarasu, ułożenie paneli, zabudowa re-gipsy, prace porządkowe, ogrodowe i

Kasjer Sprzedawca

Zatrudnię ekspedientkę w sklepie spożywczo-monopolowym w Mysłowicach. Oferujemy: - godne warunki pracy - miłą atmosferę Oczekujemy: - dyspozycyjnosc - mile

Portier, stróż, dozorca - budynek biurowy

Klient Gratka.pl - Siemianowice Śląskie, śląskie
Oferujemy pracę dozorcy w budynku biurowym plus prace pielęgnacyjne na posesji. Praca zmianowa w godzinach popołudniowych, nocnych plus weekendy.

Magazynier

Klient Gratka.pl - Sosnowiec, śląskie  2 lokalizacje
Dystrybutor części samochodowych poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera Praca w Sosnowcu Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi

Asystentka stomatologiczna

Poszukujemy osoby na stanowisko: asystentka/higienistka stomatologiczna.Wymagania: wykształcenie kierunkowe (ukończona szkoła dla asystentek/ pielęgniarstwo

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Gratka - Mysłowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy