oferty pracy: Gratka - Mysłowice, śląskie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 117

Przedstawiciel Handlowy ds. Środków Czystości

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie
Przedstawiciel handlowy ds. środków czystości poszukiwany. Doświadczenie w sprzedaży aktywnej, budowanie relacji, prawo jazdy kat B. Umowa o pracę, podstawa

Tylko 3 miejsca.Bez doświadczenia

PILNE!Doświadczenie nie jest wymagane-przeszkolimy.Stawiamy na komunikatywność,otwartość oraz umiejętność pracy w grupie.Oferujemy szkolenie,wysokie stawki i

Pomocnik budowlany

Poszukuję solidnych - jedną/dwie osoby do robót budowlanych na terenie Katowic i okolicy. Posiadamy własny transport. Baza w Katowicach. Wynagrodzenie - do

Pokojowa + obsługa śniadań

Obiekt hotelowy w centrum poszukuje osoby do sprzątania pokoi oraz przygotowywania i serwowania śniadań. Kandydatki prosimy o kontakt telefoniczny - 600 218

Monter konstrukcji stalowych

Klient Gratka.pl - Mysłowice, śląskie
Opis firmy: Obowiązki: montaż konstrukcji ogrodniczych praca na wysokościach wyjazdy służbowe Wymagania: dyspozycyjność odpowiedzialność dobra sprawnosć

Krajacz papieru

Drukarnia z Mysłowic zatrudni krajacza papieru...

Drukarz

drukarnia z Mysłowic zatrudni drukarzy w pełnym wymiarze czasu pracy oraz w ramach pracy dodatkowej ( druk offsetowy

pracownik fizyczny

Klient Gratka.pl - Sosnowiec, śląskie  1 lokalizacja
Myjnia samochodowa ręczna w Sosnowcu zatrudni na umowę o pracę mężczyznę...

Pracownik Obsługi Hurtowni

- obsługa sklepu internetowego, - przygotowywanie przesyłek, - przygotowywanie ofert handlowych, - przygotowywanie raportów , - utrzymywanie dobrych relacji z

Pracownik drogowy-brukarz

Firma drogowa przyjmie do pracy od zaraz pracowników fizycznych - brukarzy z doświadczeniem przy robotach drogowych

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Gratka - Mysłowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy