oferty pracy: Gratka Poznań - wielkopolskie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 6 z 6

mechanik - serwisant wózków widłowych

Klient Gratka.pl - Poznań, wielkopolskie
Firma zajmująca się serwisem wózków widłowych zatrudni osobę na stanowisko - serwisant mechanik wózków widłowych - miejsce pracy Poznań Kontakt 500868666 lub...

Specjalista ds. wynajmu rusztowań

Poszukuję osoby na stanowisko Specjalisty ds. wynajmu rusztowań. Miejsce pracy: Poznań. Wymagane prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność. Oferuję atrakcyjne

Koordynator projektu EFS (Poznań)

Opis firmy: Obowiązki: Koordynacja i zarządzanie projektem EFS (RPO lub POWER). Organizacja zadań projektu; sporządzanie umów, formularzy, dokumentacji

Przedstawiciel Handlowy-Poznań. Praca od Zaraz! 4200zł netto...

Poszukujemy osoby dynamicznej, lubiącej pracę z ludźmi, posiadającą umiejętności sprzedażowe.Wymagana wysoka kultura osobista i komunikatywność.3800zł netto

Kierownik Poznań Stary Browar. 4600zł netto, Umowa o Pracę!

Poszukujemy ambitnych, odpowiedzialnych, gotowych na wymagającą i dobrze płatną pracę. Wymagane doświadczenie na stanowisku kierowniczym, wysoka kultura

Kierownik Poznań Stary Browar. 4200zł netto, Umowa o Pracę!

Poszukujemy odpowiedzialnych kandydatów, gotowych na wymagającą i dobrze płatną pracę. Wymagane doświadczenie na stanowisku kierowniczym, wysoka kultura

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Gratka Poznań - wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy