oferty pracy: Grafik Komputerowy

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 203

Operator DTP - Grafik komputerowy

Saueressig - Poland - Polska
Operator DTP / Grafik komputerowy. Jesteśmy filią grupy przedsiębiorstw wykonujących formy drukarskie dla przemysłu opakowaniowego i dekoracyjnego....

Grafik Komputerowy

Enfoglobe sp. z o. o. - Rzeszów, podkarpackie
Zakres obowiązków: - Modelowanie obiektów animowanie i teksturowanie obiektow 3D. - Tworzenie obrazów i animacji 2D Oferujemy: Praktyki w ciekawej

Grafik komputerowy

Tulce, wielkopolskie  8 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Tulce, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: przygotowanie projektów do druku offsetowego Rodzaj umowy...

TREFL - 2 oceny - Gdynia, pomorskie
Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie m.in. tworzenie projektów graficznych, w ramach kategorii: puzzle, gry i zabawki przygotowywanie projektów do

Grafik komputerowy / Webmaster

INFOR PL - Warszawa, mazowieckie
Miejsce pracy: Warszawa Poszukiwana Osoba będzie odpowiedzialna za projektowanie materiałów do Internetu , do jej szczegółowych zadań należeć będzie między

seron - Stalowa Wola, podkarpackie
Kim jesteśmy Seron Kołodziejczyk Sp. j. to polski producent profesjonalnych maszyn CNC. Nasze maszyny są doceniane przez klientów krajowych oraz zagranicznych

Black Red White - 2 oceny - Mielec, podkarpackie
Grafików komputerowych DTP na potrzeby projektowania druków (ulotki, plakaty, katalogi, materiały promocyjne, bannery itp.). OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW....

Żabka - 10 ocen - Poznań, wielkopolskie
Opis stanowiska Kluczowe zadania: przygotowanie do druku materiałów graficznych, skład i opracowanie graficzne materiałów promocyjnych i wizerunkowych,

Biuro Plus Jerzy Rożen - Katowice, śląskie
Wymagania: wykształcenie min średnie znajomość programów graficznych COREL, PHOTOSHOP itp. Oferujemy: umowę o pracę, praca od poniedziałku do piątku 8

NOVAMEDIA - Wrocław, dolnośląskie
Polska innowacyjna firma wysokich technologii Istniejemy na rynku od 2004 roku, nasz zespół to 190 osobowa Kadra Projektujemy i produkujemy technologicznie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Grafik Komputerowy
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.