oferty pracy: Fryzjerka - Gdańsk, pomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 11

Fryzjer stylista

Cosmetique Coiffeur Aleksandra - Gdańsk, pomorskie
Obowiązki: Rzetelność, praca w zespole, punktualność.- doświadczenie - dobra znajomość języka angielskiego - zamiłowanie do pracy- dobre zarobki - miłą

Fryzjer stylista , kosmetyczka

cosmetique coiffeur Aleksandra - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: DOSWIADCZENIE DOBRA ZNAJOMOSC ANGIELSKIEGO ZAMILOWANIE DO PRACY I LUDZI CV NA kosmetik.szafarnia@gmail.com Obowiązki: RZETELNOSC PRACA W ZESPOLE

Fryzjer/ Fryzjerka

- Gdańsk, pomorskie
Salon fryzjerki Eleni w Gdańsku- Osowej z 25- letnim doświadczeniem zatrudni pracownika na stanowisku fryzjera/fryzjerki damsko- męskiej. Wymagania: *

Fryzjer damski

Usługi Fryzjerskie - Stefan Menes - Gdańsk, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 80-952 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Usługi fryzjerskie w dziale damskim Rodzaj umowy:

Fryzjer

Tomasz Bąkowski - Gdańsk, pomorskie
Fryzjerów poszukujemy do salonu w Gdańsku. Wymagania: wysoka kultura osobista, praca na najwyższym poziomie, dyspozycyjność. Oferujemy: atrakcyjne warunki

fryzjerka

StudioFryzjerskieMona - Gdynia, pomorskie
Przyjmę do pracy samodzielną Fryzjerke damsko -męską z doświadczeniem oferuję podstawę +procent i 3/4

Fryzjer/ka

Mariposa - Gdańsk, pomorskie
Salon Urody Mariposa zatrudni fryzjera lub fryzjerkę! Atrakcyjne wynagrodzenie, praca w zgranym zespole i rodzinna atmosfera czekają na Ciebie!...

Trójmiasto - przedstawiciel handlowy

Co ważne nie ma konieczności jej potwierdzania, nasze kliknięcie w kalendarzu na ekranie oznacza rezerwacje terminu nawet wtedy, gdy nasz fryzjer smacznie śpi,...

Fryzjer

SALON URODY "MILENIUM" - Gdańsk, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 80-834 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Układanie włosów, dbanie o porządek w miejscu pracy.

Fryzjer damsko - męski

Firma Handlowo-Usługowa HAIR TRENDY Ewa Bielecka - Gdańsk, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 80-571 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Umiejętność strzyżenia damsko-męskiego, obsługa

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Fryzjerka - Gdańsk, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy