oferty pracy: Florysta

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 118
Pokaż:  wszystkie oferty pracy - Tylko oferty pracy 'Łatwa aplikacja'

FLORYSTA/FLORISTKA - PRACA NIEMCY

Niemcy
Miejsce pracy: Niemcy / okolice jeziora bodenskiego Zakres obowiazkow: - ukladanie bukietow i kompozycji kwiatowych - pielegnacja kwiatow cietych i

Florysta

Sylwia - Katowice, śląskie
Przyjmę do pracy osobę z doświadczeniem w zawodzie florysty...

Florysta Bukieciarz

BuntBlume - Niemcy
FLORYSTA/KA Miejsce pracy: Niemcy / Braunschweig ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - układanie bukietów i kompozycji kwiatowych; - pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych

florystka

Katowice, śląskie  3 lokalizacje
FLORYSTKĘ zatrudnię w...

pomocnik florysty

Centrum Ogrodniczo-Szkółkarskie Kodan Kowalczyk Ka... - Bytom, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie Zakres obowiązków: pomoc florysty Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres

Florysta

Klient Gratka.pl - Kalisz, wielkopolskie  1 lokalizacja
Zatrudnię młodą osobę do pracy w kwiaciarni, z doświadczeniem florystycznym.697 479

Florystka, Góra

Trustcon Sp. z o.o. - Góra, dolnośląskie  1 lokalizacja
Firma Trustcon Sp. z o. o. poszukuje kandydatek/ów na stanowisko: FlorystkaMiejsce pracy: GóraLokalizacja: woj. dolnośląskie UWAGAZatrudnienie będzie

Florysta/ka

KS PERSONAL SERVICE SAMSON KAMIL - Niemcy
Obowiązki: układanie bukietów i kompozycji kwiatowych; pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych; obsługa kasy fiskalnej; przyjmowanie zamówień; dbanie

Florysta

Kwiaciarnia Kwiatowy Styl - Warszawa, mazowieckie
Kwiaciarnia Kwiatowy Styl zatrudni florystkę do kwiaciarni w C. H. Atrium Targówek w Warszawie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub o

Florystka/kwiaciarka

MGcentral - Kraków, małopolskie
MGcentral dla MGsolutions Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.