oferty pracy: Florysta

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 86

FLORYSTA/SPRZEDAWCA

Rafał Worytkiewicz Kwiaciarnia "Worytkiewicz" - Kraków, małopolskie
Zakres obowiązków: sprzedaż gotowych kompozycji, układanie kompozycjidoświadczenie w kwiaciarni, umiejętność układania bukietów, kompozycji, znajomość obsługi

sprzedawca - florysta

MBP Leszno - Komorniki, wielkopolskie
Stanowisko: sprzedawca - florysta Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony Miejsce pracy: 62-052 Komorniki Zakres obowiązków: sprzedawca -

SPRZEDAWCA/FLORYSTA

Kwiaciarnia Irys - Pszczyna, śląskie
Zatrudnię florystkę z doświadczeniem do pracy w kwiaciarni w Pszczynie. CV proszę przesyłać na adres mailowy: irys1@post

florysta

- Lublin, lubelskie - 2 lokalizacje
Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód florysty całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z

Florysta

Bogumiła Tworuszka FHU BOXA - Rudy, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Rogera 3A, 47-430 Rudy, powiat: raciborski, woj: śląskie Zakres obowiązków: Wymagania: kurs florystyczny, mile widziany

Florysta - sprzedawca

LUSI LUCYNA ŚWINIAREK - Kębłowo, wielkopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 64-200 Kębłowo, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: praca w kwiaciarni, pierwsza umowa zlecenie,

Florysta-sprzedawca

- Tychy, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zakres obowiązków: obsługa klienta, kreowanie oferty, przygotowywanie kwiatów do

Nauczyciel - florysta

TORUS - Dębica, podkarpackie
Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe Oferujemy: - prace w stabilnej firmie; - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie; - pracę dodatkową w

Florysta

Kwiaciarnia Doris - Gdańsk, pomorskie
Poszukujemy florystki do pracy w kwiaciarni w Alfa Centrum .Proszę o kontakt tylko osoby z doświadczeniem pracy w kwiaciarni

Florystka

poezja - Gdańsk, pomorskie
ZATRUDNIĘ FLORYSTKĘ Z DOŚWIADCZENIEM KWIACIARNIA POEZJA GDAŃSK PRZYMORZE KOŁOBRZESKA 53 MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY - OBSŁUGA KLIENTA - DOŚWIADCZENIE W

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.