oferty pracy: Fizjoterapeuta

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 293

Fizjoterapeuta/tka

Healt Resort Medical Spa Panorama Morska - Jarosławiec, zachodniopomorskie
Typ umowy: Umowa zlecenie, pełny etat Zatrudnimy rehabilitantów (licencjat lub mgr) mile widziane umiejętności w prowadzeniu zajęć z aerobiku. Praca stała od

Fizjoterapeuta

Ipf medical sp. z o. o. - Polska  16 lokalizacji
Jesteś świeżo upieczonym fizjoterapeutą z dyplomem licencjata lub magistra? Stawiasz pierwsze kroki w zawodzie fizjoterapeuty i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś...

FIZJOTERAPEUTA

Jastrzębie-Zdrój, śląskie  18 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zakres obowiązków: Planowanie i udzielanie profesjonalnych

Stuttgart, 1350 euro, niem. DOBRY, prawo jazdy

Ambercare24 - Niemcy
Seniora odwiedza 3 razy w tygodniu fizjoterapeuta, należy z nim też codziennie ćwiczyć. Oferta ważna do:....

Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka

JJ Communication Joanna Jóźwiak - Polska
Atrakcyjne oferty pracy dla fizjoterapeutów we Francji Bezpłatny kurs językowy Mieszkanie podczas kursu Bezpłatne przygotowanie dokumentów Miejsce pracy:

Fizjoterapeuta (art. 46, RPO WM, ref. 30 +)

Warszawa, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: jw. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZO... - Ustka, pomorskie
Obowiązki: Wykonywanie zabiegów z zakresu masażu leczniczego zgodnie z wymogami wiedzy medycznej ręcznie lub z wykorzystaniem urządzeń mechanicznych. Wymagania

Instytut Psychiatrii i Neurologii - 2 oceny - Warszawa, mazowieckie
Praca w systemie jednozmianowym. Umiejętność pracy z chorymi z zaburzeniami neurologicznymi i po udarach. • wykształcenie wyższe (fizjoterapia); • sumienne i

Centrum Medyczne ENEL-MED - Kraków, małopolskie  1 lokalizacja
Oczekiwania: wykształcenie wyższe, magisterskie w zakresie fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej, udokumentowane co najmniej 3-letnie doświadczenie

FIZJOTERAPEUTA - TRENER PERSONALNY

Hotel Nadmorski - Gdynia, pomorskie
Do podstawowych zadań należą: Przeprowadzanie konsultacji z zakresu fizjoterapii i treningów personalnych Prowadzenie fizjoterapii oraz indywidualnych zajęć

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.