oferty pracy: Fizjoterapeuta

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 268

Fizjoterapeuta

- Niemcy  18 lokalizacji
BETA aktiv GbR – zasługujesz na coś więcej niż tylko zwykłą pracę. - atrakcyjny zarobek: od 2100 Euro Brutto - atrakcyjna umowa - jeszcze 3 wolne wakaty -

LUX MED - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
LUX MED Sp. z o.o. Fizjoterapeuta Miejsce pracy: Warszawa Region mazowieckie Opis stanowiska Zadania: Wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii i

Fizjoterapeuta (oferta pracy po stażu)

- Gorlice, małopolskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie Zakres obowiązków: zabiegi fizjoterapeutyczne Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Centrum Medyczne ENEL-MED - Warszawa, mazowieckie
Oczekiwania: wykształcenie wyższe, magisterskie w zakresie fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej, udokumentowane co najmniej 2-letnie doświadczenie

Fizjoterapeuta - zatrudnienie po zakończonym programie stażu

- Lubin, dolnośląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych Rodzaj umowy:

Instytut Zdrowia Sofra Sp. z o.o. - Mielno, zachodniopomorskie
Opis oferty pracy: Instytut Zdrowia Sofra Sp. z o.o. w Mielnie-Unieściu zatrudni fizjoterapeutów na umowę zlecenie, wynagrodzenie dla osoby po licencjacie

MASAŻYSTA/ FIZJOTERAPEUTA

Medikool Sp. z o.o - Włochy, mazowieckie
Firma Medikool Sp. z o.o. zatrudni Masażystów i Fizjoterapeutów. Praca polega na wykonywaniu zabiegów z zakresu fizykoterapii oraz rehabilitacji (masaże,

Fizjotaerapeutka/ fizjoterapeuta

Centrum Dobrej Rehabilitacji - Wyszków, mazowieckie
Centrum Dobrej Rehabilitacji szuka fizjoterapeutek, fizjoterapeutów do nowo otwieranej filii w Wyszkowie. Wymagania: umiejętność pracy metodami: PNF, terapia

Pracownik do pracy w Biurze Obsługi Klienta

INES - Rzeszów, podkarpackie
Technik farmaceutyczny lub fizjoterapeuta lub wykształcenie min. średnie wraz z ukończonym w terminie przed 02.2009 r. Ul....

URZĄD PRACY M.ST. WARSZAWY - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Pełny etat, Kontrakt, Stała
Fizjoterapeuta Szczegóły oferty nr: StPr/15/9515 z dnia: 2015-07-22 Dane dotyczące oferty Stawka: 1750,00 Zmianowość: dwie zmiany Rodzaj zat.: Umowa o

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.