oferty pracy: Fakturzystka - Kraków, małopolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 3 z 3

Fakturzysta-Kasjer-Magazynier

Eurocash Cash&Carry - Kraków, małopolskie
OPIS STANOWISKA: obsługa gospodarki magazynowej hurtowni, obsługa kasowa klienta, dbałość o powierzony obszar sprzedaży. OFERUJEMY: zatrudnienie w oparciu

Kasjer/Fakturzysta

Merkury Market 2 oceny - Kraków, małopolskie
Wymagania: - wykształcenie min. średnie (preferowany profil ekonomiczny lub pokrewny) - odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki - łatwość

Obsługa biura/Fakturzystka

- Kraków, małopolskie
Wydawnictwo poszukuje osoby do obsługi sprzedaży- wystawianie faktur, dokumentów Wz, przygotowywanie dokumentacji do księgowości. Wymagania: - doświadczenie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Fakturzystka - Kraków, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy