oferty pracy: Fakturzystka - Kraków, małopolskie

Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 12

Fakturzystka

Kraków, małopolskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zakres obowiązków: fakturowanie, prace biurowe Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Kasjer/Fakturzysta

Merkury Market - Kraków, małopolskie
Wymagania: - wykształcenie min. średnie - odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki - łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych -

Sprzedawca fakturzysta w BOK

ProOffice.net - Kraków, małopolskie
wprowadzanie zamówień, wystawianie dokumentów magazynowych, fakturowanie sprzedaży; realizacje zamówień w sklepie internetowym; kontakt z klientami w

poszukiwana fakturzystka - pracownik biurowy

Kraków, małopolskie
Hurtownia warzyw i owoców rejon placu rybitwy poszukuje fakturzystki, pracownika biurowego do bieżącej obsługi biura. Praca zmianowa polegająca na wypisywaniu

Fakturzysta potrzebny

Hurtownia owców i warzyw poszukuje fakturzysty zmiany popołudniowej. Praca od 13.00 do 21.00 Mile widziana znajomość programu Enova

Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialno... - Kraków, małopolskie
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., w skład której wchodzą 53 obiekty handlowe na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Lider w

Praca dla studentki - fakturzystka (kilka dni w miesiącu)

Tymczasowa
Zatrudnimy na umowę zlecenie studentkę. W zakres obowiązków będzie wchodziło comiesięczne wystawianie faktur, kontrola płatności, przypominanie klientom o

Kasjer/Fakturzysta - Kraków

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialno... - Kraków, małopolskie

"Płatek" Przetwórstwo mięsne Spółka Jawna - małopolskie
Zakres obowiązków: Fakturowanie, przyjmowanie zamówień, wypełnianie raportów, sprawozdań, kontakt z klientem, rozliczanie kierowców - dokumenty kasowe.

Magazynier/fakturzysta

P.H.U. STAL-BRAM Maria i Łukasz Biczak s. c. - małopolskie
Zakres obowiązków: Kontakt osobisty lub tel: 502209328. Obsługa sprzedaży wysyłkowej, wystawianie faktur i paragonów. Wymagania: - wykształcenie: brak lub

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Pominęliśmy 2 oferty bardzo podobne do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Fakturzystka - Kraków, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy