oferty pracy: Fakturzystka - Kraków, małopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 6 z 6

Fakturzystka

SOT - Kraków, małopolskie
fakturowanie, realizacja zamówień, kontakt z klientem w sprawie zamówienia towaru pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, umowę o pracę,

Praca biurowa

Kraków, małopolskie
New Ink Project - to firma handlowo produkcyjna z wieloletnim doświadczeniem, na rynku od 2000r. zajmująca się sprzedażą artykułów do tatuażu oraz

Pracownik systemowy - fakturzysta oraz operator wózka widłow...

Adecco Poland Sp. z o.o. - 9 078 ocen - Modlniczka, małopolskie
Fakturzysta oraz operator wózka widłowego. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:....

fakturzystka

Randstad Polska - 7 759 ocen - Modlniczka, małopolskie
Stała
wystawianie faktur, przygotowywanie listów przewozowych, dbanie, by paczka została dobrze opisana i trafiła do odpowiedniego klienta. Oczekiwania: dobrej

Fakturzysta-Kasjer-Magazynier

Eurocash Cash&Carry - Kraków, małopolskie
Eurocash Cash&Carry - największa pod względem liczby posiadanych placówek sieć hurtowni typu cash&carry w Polsce, licząca 190 hal, poszukuje obecnie

Kasjer/ka-Fakturzysta/ka

Eurocash Alkohole (Grupa Eurocash) to wiodący dyst... - Kraków, małopolskie
Kluczowe zadania: * bieżąca obsługa klientów * promocja wybranych towarów * realizacja zleceń sprzedaży * prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji *

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Fakturzystka - Kraków, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.