oferty pracy: Eurocash - Paczkowo, wielkopolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 56

Specjalista ds. Obsługi Klientów Statusowych

eurocash.pl - Komorniki, wielkopolskie
Udział w tworzeniu nowej usługi dla klientów Grupy Eurocash,. Udzielanie informacji o Programie Lojalnościowym Grupy Eurocash i telemarketing Programu,....

Doradca Klienta ds. Wina

Eurocash S.A. - Poznań, wielkopolskie
Główne cele: pozyskiwanie nowych klientów (sklepów detalicznych) do projektu Faktoria Win, realizacja założonych celów marketingowo-sprzedażowych,

Koordynator ds. Nabiału

Główne zadania: zarządzanie polityką cenową i promocyjną oraz kartoteką towarową i dostawców w ramach kategorii nabiałowej zapewnienie pełnej oferty

Kierownik ds. SAP BASIS

eurocash.pl - Poznań, wielkopolskie
Pracę w dynamicznie rozwijającym się Centrum Kompetencyjnym SAP Grupy Eurocash. Zapewnienie wysokiej dostępności środowiska SAP ERP i SAP BW – poprzez bieżące...

Koordynator ds. Projektów abc

Zakres obowiązków: Zarządzanie projektem dotyczącym sklepów franczyzowych abc Sporządzanie raportów na podstawie danych Sellin i Sellout oraz raportów

Pracownik Działu Przyjęcia Towaru

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg procesu przyjęcia towaru. Zakres obowiązków: prawidłowa rejestracja w systemie,

Praktykant w Dziale Finansowo-Księgowym

Zgłoś się do nas, jeśli: Jesteś studentem 2, 3, 4 lub 5 roku studiów na kierunku rachunkowość, finanse, lub pokrewnym, Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w

Grupa Eurocash - Poznań, wielkopolskie
Grupa Eurocash poszukuje kandydatów na stanowisko:. Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla...

magazynier FMCG

Eurocash servis.sp.z.o.o - Poznań, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Zatrudnimy magazyniera,branża FMCG. UMOWA o prace,pakiet socjalny.Praca dwuzmianowa od.pon.-do piątku.Mały zespół ludzi.Wymagane

Eurocash 3 oceny - Komorniki, wielkopolskie
Koordynator ds. Projektów abc Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki) Opis stanowiska: Zakres obowiązków:

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Eurocash - Paczkowo, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy