oferty pracy: Elektryk - mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 472

ELEKTRYK

PRYMUS-AGD - Wolanów, mazowieckie
Opis oferty pracy: Firma PRYMUS-AGD zatrudni elektryka-montera instalacji. Zakres obowiązków: -prowadzenie robót elektro-instalacyjnych -rozwiązywanie

Elektryk - konserwator

Klient InfoPraca.pl - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska pracy: 1. Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego obiektu; 2. Nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń; 3. Bieżąca

Automatyk- elektryk

Veni SA - Warszawa, mazowieckie
OPIS STANOWISKA: zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń elektroenergetycznych w zakresie instalacji elektrycznych, układów automatyki, pneumatyki oraz

Elektryk/ Elektomonter

Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: jw. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Elektryk

TISEL SP. Z O.O. - Warszawa, mazowieckie
Zatrudnimy elektromonterów i elektryków z doświadczeniem w montażu instalacji elektrycznych na nowobudowanych obiektach przemysłowych oraz biurowych, roboty w...

Poszukiwany na stanowisko Konserwator elektryk

Ośrodek Wypoczynkowy - Nieporęt, mazowieckie
Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko KONSERWATOR elektryk z uprawnieniami do 1 kV mile widziane doświadczenie na tym stanowisku . Opis oferty pracy:....

Elektryk

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie  4 lokalizacje
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: konserwacja instalacji elektroenergetycznej

ELEKTRYK/MECHANIK

Nowel Piekarnia Nowakowski - Legionowo, mazowieckie
praca związana z bieżącym utrzymaniem w ruchu urządzeń w piekarni i konserwacją obiektu Wymagania: - kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku -

Elektryk

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Kontrakt
wykształcenie: specjalne, specjalność: budownictwo, doświadczenie zawodowe: min.2 lata. Zakres obowiązków: Montowanie sieci elektrycznej w budynkach

Elektryk / Elektromonter

Mobypower Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Elektromonter / Elektryk - Praca na terenie Warszawa, Wymagania:. Poszukujemy osoby na stanowisko:....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Elektryk - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.