oferty pracy: Elektryk - mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 568
Utwórz swój profil aby łatwiej aplikować.

ELEKTRYK, ELEKTROMONTER

Euro-Inwest Projekt s.c. - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska: Układanie i podłączanie kabli energetycznych Montaż i podłączanie maszyn oraz urządzeń elektrycznych Montaż instalacji (np. w korytach i

Konserwator złota rączka"

majawa s.c. - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska: - konserwacja zieleni- drobne naprawy usterek na terenie campingu (elektryka, hydraulika, malowanie itp)Wymagania: - doświadczenie w pracach

Elektryk - złota rączka

klient serwisu gazetapraca.pl - Warszawa, mazowieckie
Elektryk-złota rączka. TYLKO emeryt lub rencista z autem, do konserwacji budynków. info@bk-instal

Elektryk / Elektromonter zabezpieczeń

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Objęcie stanowiska Elektryka / Elektromontera wiąże się z odpowiedzialnością za realizację zadań w zakresie serwisu, remontu oraz modernizacji urządzeń...

Elektryk

Intelidom Group Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w zawodzie Elektryka,. Branża nowoczesnych technologii, tak jak nasza firma rozwija się dynamicznie, dlatego obecnie...

instalator, elektryk

SK Technologie Sp. z o.o. - Wołomin, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Zimowa 8, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: instalator Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Elektryk

Zakład Instalacji Elektrycznych "IMPEX" Aleksander... - Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Bagnista 38, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Montaż instalacji elektrycznych

Pomocnik elektryka

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Wykształcenie średnie-elektryka, min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego. Pomoc przy wykonaniu instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych. Umowa

Operator/ konserwator

AAP - Chynów, mazowieckie
Operatora Linii ProdukcyjnejMiejsce pracy: BaniochaGłówne obowiązki na stanowisku: • realizacja zadań produkcyjnych na maszynach pakujących• dbanie o jakość

ELEKTRYK

"Winda-Warszawa" SP. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Firma z branży dźwigowej zatrudni: MONTERA KAMER Zakres obowiązków: - montaż i instalacja kamer , - mile widziane doświadczenie, Wymagania: - wykształcenie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Elektryk - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy