oferty pracy: Elektryk - Warszawa, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 362

Technik elektryk

SAR PW - Warszawa, mazowieckie
Technik elektryk OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:  Wykonywanie prac serwisowych w zakresie instalacji elektrycznych na

Automatyk- elektryk

Veni SA - Warszawa, mazowieckie
OPIS STANOWISKA: zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń elektroenergetycznych w zakresie instalacji elektrycznych, układów automatyki, pneumatyki oraz

Elektryk

ATJM.PRO - Warszawa, mazowieckie
-Wykonywanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych na budynkach biurowych. -łączenie puszek elektrycznych -zaszywanie rozdzielni elektrycznych

Konserwator-elektryk

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Wykształcenie średnie; uprawnienia elektryczne do 1kV - eksploatacja, mile widziany dozór; prawo jazdy kat. B; min. 5 lat doświadczenia na stanowisku. Zakres

Elektryk do konserwacji i remontów oświetlenia zewnętrznego

JIMMY J. Cichocki J. Zandberg Sp. J. - Warszawa, mazowieckie
Elektryk do konserwacji i remontów oświetlenia zewnętrznego Wymagania. Uprawnienia SEP – E 1 kV punkt 1, 2 i 7 Oferujemy....

Elektryk

Wykształcenie zawodowe, 3 lata doświadczenia w zawodzie. Zakres obowiązków: projektowanie i montaż instalacji elektrycznych 6-20kV, montaż instalacji

Elektryk

Mawilux S.A. - Warszawa, mazowieckie
Zadania: budowa instalacji elektrycznych, wykonywanie instalacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych,

Elektryk

Z.P.O.W. Dawtona - Warszawa, mazowieckie
Zadania: bieżące naprawy parku maszynowego i instalacji elektrycznych wykonywanie prac konserwacyjnych zgodnie z planami; raportowanie do Kierownika

Zatrudnię Elektryka, pomoc elektryka od zaraz

Łukasz - Warszawa, mazowieckie
Przyjmę do pracy elektryka/pomoc elektryka. Mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryka, wykonywanie instalacji elektrycznych, uprawnienia SEP 1kV E,...

Zatrudnię Elektryka

INSTALPLUS - Warszawa, mazowieckie
Zatrudnię Elektryka Praca w Warszawie,gwarantuję dojazd do pracy. Opis oferty pracy:....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Elektryk - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.