oferty pracy: Elektryk - Warszawa, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 303

elektryka elektronika

Usługi konserwacji - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: Poszukujemy do naszej firmy elektromechanika lub elektronika na stanowisko konserwatora, pomocnika konserwatora. Nasze wymagania: 1)

Monter / Elektryk

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA SP. Z O.O - Warszawa, mazowieckie
Bilfinger Industrial Services Polska zatrudni do pracy w Warszawie MONTERÓW / ELEKTRYKÓW (kotłów, dźwignic, pomp) (zabezpieczeń elektrycznych, automatyki

Instalator

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Wykształcenie średnie zawodowe - elektryk, monter; Szczegóły oferty nr:....

Elektryk/Elektromonter

DBI Damian Białach - Warszawa, mazowieckie
Elektryk/ElektromonterMiejsce pracy: WarszawaOpis stanowiska: Poszukiwani elektrycy/elektromonterzy z doświadczeniem minimum rocznym do pracy przy

Elektryk

Wykształcenie średnie elektryczne; rok doświadczenia zawodowego. Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych. Umowa

Elektromonter/elektryk

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe techniczne; kierunek: elektryczny; min. 2 lata doświadczenia na stanowisku; świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV/ b.o.;

Pracownik- elektryk z uprawnieniami do 15 kV

MP SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków...

Zatrudnimy elektryka

GM-Partner - Wołomin, mazowieckie
Zatrudnimy elektryka doświadczonego w oprzewodowaniu. Opis oferty pracy:....

elektryk 1kv

waldemar nowakowski - Warszawa, mazowieckie
Praca dla pojedynczych osob lub brygad z uprawnieniami. Praca od zaraz polegajaca na podlaczeniu instalacji elektrycznej pod wentylacje. Mozliwosc

Elektryk Automatyk, stabilne zatrudnienie, umowa o pracę

Progres Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa, mazowieckie
Objęcie ww. stanowiska wiąże się z odpowiedzialnością za realizację zadań w zakresie serwisu, remontu oraz modernizacji urządzeń elektroenergetycznych. Praca

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Elektryk - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy