oferty pracy: Elektromonter - Żędowice, opolskie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 10

Elektromonter

Globetek - Justyna Rogalska - Pyskowice, śląskie
Montaż tablic, rozdzielni, systemów sterowania na podstawie schematów elektrycznych i rysunku technicznego. Praca przy stacjach transformatorowych.

Elektromonter średnich napięć

Globetek Sp. z o.o. - Pyskowice, śląskie
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko: ELEKTROMONTER Miejsce pracy:

IDEA 98 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Pyskowice, śląskie
Część etatu
Elektromonter (elektryk) zakładowy. Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata:. Praca elektromontera przy utrzymaniu ruchu kotłów przemysłowych w...

Kierownik Zmianowy w Dziale Utrzymania Ruchu

Lentex - Lubliniec, śląskie
 kierowanie pracownikami na stanowiskach mechanika, operatora, elektromontera, automatyka,.  organizowanie i nadzór napraw oraz konserwacji profilaktycznych...

Inżynier Elektryk / Samodzielny Elektryk

Doel Sp. z o.o. - opolskie
montaż instalacji elektrycznych, samodzielne wykonywanie pomiarów elektrycznych, montaż rozdzielni, wykonywanie prac montażowych i instalacyjnych w

ELEKTROMONTER UKŁADÓW POMIAROWYCH AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

BELMAR SP. Z O.O. - opolskie
Zakres obowiązków: Chęci do pracy i zaangażowanie, znajomość obsługi komputera w środowisku Windows, prawo jazdy kat. B, Montaż tras pomiarowych z zakresu

Elektroinstal S.C. Edmund i Jarosław Szyszkowski - opolskie
Zakres obowiązków: Budowa linii elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia. Wykształcenie zawodowe, uprawnienia "E", 1 rok doświadczenia na podobnym

Elektronik/Elektromonter Szafy Sterownicze

Mangold Jobeu sp. z o. o. - opolskie
Region wykonywanej pracy: Niemcy Opis stanowiska: Montaż i okablowanie elektrycznych komponentów i szaf Czytanie schematów (budowa, okablowanie, zaciski itp.

Elektromonter (elektryk) zakładowy

"KAMA-VITRUM HUTA SZKŁA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPO... - opolskie
Zakres obowiązków: utrzymywanie ciągłości ruchu zakładu Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - pozostałe: wymagane uprawnienia SEP kat.

Elektromechanik / Elektromonter uzwojeń

Adespe - opolskie
nawijanie zespołu uzwojeń stojana i wirnika maszyn elektrycznych – 10 do 400 kw początek umowy o pracę – czerwiec 2016r. wynagrodzenie – 1360 Euro Brutto,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Elektromonter - Żędowice, opolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy