oferty pracy: Eko

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 252

Referent ds. serwisu język francuski lub holenderski

EKO-OKNA - Pietrowice Wielkie, śląskie
Opis stanowiska: Odpowiedzialność za realizację procesu reklamacji Analiza i raportowanie ilości reklamacji Zlecanie wyceny usług serwisowych Zlecanie

Pracownik Produkcyjny

Wymagania: Zdolność szybkiego uczenia się, sumienność, dyspozycyjność, chęć do pracy Doświadczenie w pracy na produkcji bardzo mile widziane Doświadczenie

Operations Manager

ZF TRW - Bielsko-Biała, śląskie
Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów BHP i EKO. Rozwój długoterminowej strategii produkcji, utrzymania ruchu i logistyki wewnętrznej....

Sortowacz

EKO-WTÓR Sp. z o.o. - Wilamowice, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Towarowa 5, 43-330 Wilamowice, powiat: bielski, woj: śląskie Zakres obowiązków: Sortowanie surowców wtórnych. Rodzaj umowy

PRACA W SKLEPIE ZIELARSKIM

Praca.farmacja.pl - Łódź, łódzkie
ZATRUDNIMY SAMODZIELNE I KOMPETENTNE OSOBY DO SKLEPU ZIELARSKO-SPOŻYWCZEGO .OCZEKUJEMY ZNAJOMOŚCI PROGRAMU KS-APTEKA , OBSŁUGI MODEMU I ZNAJOMOŚCI BRANŻY EKO

Kierowcy kat. B do korporacji EKO TAXI

EKO TAXI - Warszawa, mazowieckie
Poszukujemy kierowców do pracy w korporacji EKO TAXI. Opis oferty pracy:....

Krawiec

Rudniki, śląskie  1 lokalizacja
Szycie tapicerek do wózków dziecięcych przy wykorzystaniu znajomości tkanin i dodatków, rozróznianie igieł maszynowych do szycia różnego rodzaju tkanin od...

PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU SIECI EKO RYMANÓW

Polska
Opis zadań: Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

Technolog stolarki aluminiowej

Obowiązki: Planowanie, opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych; Dobór odpowiednich materiałów; Opracowywanie programów poprawy jakości

Specjalista ds. exportu na rynek niemiecki

Eko-Okna S.A. - Katowice, śląskie
Specjalista ds. exportu na rynek niemiecki Eko-Okna S.A. - Katowice, Kornice Wymagania: Biegła znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego Min. 2-letnie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.