oferty pracy: Dyspozytor

Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 245

Dyspozytor w komunikacji miejskiej

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Kontrakt
OFERTA PRACY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Wymagania: wykształcenie min. średnie (mile widziany kierunek: transport, logistyka), umiejętność obsługi komputera,

dyspozytor

Axians - Polska
dyspozytor Miejsce pracy: woj.opolskie (Opole) Zadania: obsługa dedykowanego programu komputerowego - OCL kontrola pracy techników obsługa aplikacji

Dyspozytor / Dysponent zleceń

Grupa ENEVA - Łódź, łódzkie  1 lokalizacja
DYSPOZYTOR to specjalista zajmujący się przyjmowaniem od Klienta zleceń dotyczących uszkodzeń i instalacji sieci telekomunikacyjnej oraz dystrybuowaniem tych...

Dyspozytor

DPD - Dobra, łódzkie
Osoba ta będzie odpowiedzialna za: wydawanie zleceń Kurierom, monitorowanie tempa wykonywanych zleceń przez Kurierów, wydawanie telefonicznych dyspozycji

Dyspozytor/ka - Planista/ka

SITA Polska Sp. z o.o. - Płock, mazowieckie
Zakres obowiązków: Przygotowanie harmonogramów realizacji usług oraz planowanie zasobów technicznych i ludzkich potrzebnych do realizacji tych usług w

DYSPOZYTOR TRANSPORTU

Farmacol - Wrocław, dolnośląskie
Opis stanowiska: optymalne planowanie transportu, koordynacja pracy kierowców, sporządzanie raportów, dbałość o terminowość i jakość dostaw, rozliczanie

Dyspozytor

Kolporter - 3 oceny - Wrocław, dolnośląskie
Dyspozytor Miejsce pracy Wrocław. Poszukujemy osób do pracy w Oddziale Wrocławskim Departamentu Dystrybucji Prasy na stanowisku:....

Dyspozytor

LeasingTeam Sp. z o.o - Warszawa, mazowieckie
Planowanie i zarządzanie pracą zespołów oraz nadzór nad jej realizacją, Obsługa systemu informatycznego wspierającego pracę dyspozytora, Cykliczne

Dyspozytor

MEGA Sierpc - Sierpc, mazowieckie
Miejsce pracy: Sierpc Opis stanowiska: Obsługa zleceń transportowych, Odpowiednie planowanie załadunków i rozładunków, Optymalne wykorzystanie dostępnych

Dyspozytor / Dysponent zleceń serwisowych

ARCUS S.A. - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie i rejestrowanie zleceń od Klientów w systemie serwisowym. Uzgadnianie z Klientami terminów i trybu realizacji zleceń

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.