oferty pracy: Dyspozytor

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 155

Dyspozytor ds. planowania transportów

NIJMAN / ZEETANK International Transport Sp. z o.o... - Sandomierz, świętokrzyskie  1 lokalizacja
ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie zatrudnienie na umowę o pracę niezbędne narzędzia ułatwiające realizację zadań wykształcenie kierunkowe

Dyspozytor

ARRA GROUP - Polska
ARRA GROUP Firma ARRA istnieje na rynku od 2002 roku. Prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w...

Dyspozytor

Farmutil - Polska
Wymagania: Certyfikat Kompetencji Zawodowych; bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z budową i eksploatacją samochodów ciężarowych; znajomość

Dyspozytor

MEGA Sierpc - Sierpc, mazowieckie
Miejsce pracy: Sierpc Opis stanowiska: Obsługa zleceń transportowych, Odpowiednie planowanie załadunków i rozładunków, Optymalne wykorzystanie dostępnych

Logistyk / Dyspozytor

REMONDIS Sp. z o.o. - Sosnowiec, śląskie  1 lokalizacja
Wymagania wykształcenie min. średnie, kierunek logistyka lub podobne min. jeden rok doświadczenie na podobnym stanowisku umiejętność pracy w grupie,

Dyspozytor

Euro24 Sp. z o.o. Sp.k - Rzeszów, podkarpackie
W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM OBOWIĄZKI: wprowadzanie i realizacja zleceń transportowych, dbałość o terminowość i wysoką jakość świadczonych usług,

Dyspozytor Zmianowy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: Nadzór nad grupą kierowców placowych; Nadzór nad rozładunkiem kontenerów; Od kandydatów

dyspozytor Pierwszej Linii Medycznej

Centrum Medyczne ENEL-MED - Warszawa, mazowieckie
Osoba na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna min. za zbieranie wywiadu w celu dokonania oceny zdarzenia lub stanu zdrowia pacjenta, przyjmowanie

DYSPOZYTOR

Silvan logistics - Polska
Zakres obowiązków: optymalne wykorzystanie środków transportu Silvan Logistics organizowanie i nadzór nad realizacją procesów transportowych współpraca z

Dyspozytor/ka

SUEZ Polska Sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: Przekazywanie kierowcom dokumentacji samochodu i zadań do wykonania. Monitorowanie pracy brygad w zakresie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.