oferty pracy: Dozorca

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 232

Dozorca m/k

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr. 3 - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Przyczółkowa 27, 02-968 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: jw. Rodzaj umowy: Umowa o...

GOSPODARZ DOMU/DOZORCA

ESG Kräuter GmbH - Niemcy
Firma ESG Kräuter GmbH, mieszcząca się przy ulicy Rudolf-Grenzebach-Str. 20 w 86663 Asbach-Bäumenheim (Bawaria) jest drugim co do wielkości w niemczech

Dozorca m/k

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Wymagania: wykształcenie podstawowe. 5 lat doświadczenia zawodowego. Obowiązki: pilnowanie mienia, prace porządkowe. Praca na pół etatu. Kontakt z pracodawcą

Dozorca

SKANIKA MICHAŁ DOBKOWSKI - Warszawa, mazowieckie
Zatrudnię dozorcę do pilnowania domu, tel. 669 19 19...

Portier-dozorca

Opole, lubelskie
Opis stanowiska: - ewidencja osób wchodzących/wychodzących - ochrona obiektu oraz terenu wokół - udzielanie informacji Wymagania - wykształcenie zawodowe,

Dozorca (0,91 etatu )

ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH IM.GUSTWA MORCINKA - Katowice, śląskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Roździeńska 25, 40-382 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zakres obowiązków: - Pełnienia dyżurów na portierni

DOZORCA OD ZARAZ

Concept Plus - Niemcy
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego-zdolność do samodzielnej pracy- odpowiedzialność za powierzone obowiązki- mile widziane doświadczenie w pracy jako...

Dozorca nocny

Pasłęk, warmińsko-mazurskie  3 lokalizacje
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pasłęk, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie Zakres obowiązków: nadzór nad obiektem szkoly , opieka nad młodzieżą w

dozorca

Łódź, łódzkie  12 lokalizacji
Emeryta lub rencistę na 1/2 etatu z okolic Widzewa lub Dąbrowy w charakterze dozorcy, 605-886

Dozorca

PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 - Warszawa, mazowieckie
DozorcĘ z prawem jazdy zŁotĄ rĄczkĘ oraz Pomoc kucharki zatrudni Prywatna Szkoła Nr 92 Warszawa Anin ul. Patriotów 347 tel. 22 812 47 07, 602 719

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.