oferty pracy: Dekarzy

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 673

Dekarz - HOLANDIA - OD ZARAZ

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Holandia
OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą

PRACA DLA FACHOWCÓW I POMOCNIKÓW - NIEMCY

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Niemcy
Poszukujemy fachowców i pomocników w każdym zawodzie. Nie znalazłeś swojego zawodu na liście poniżej? Wystarczy, że wyślesz swoją aplikację, a my

Dekarz

Dankers International BV - Niemcy
Firma Dankersinternational poszukuje pracowników budowlanych do pracy na terenie calych NiemiecDekarzMiejsce pracy: NiemcyObowi?zki: Wymagania: doswiadczenie

Oferty pracy Niemcy - REKRUTACJA NA 2017

Abakus Personal Gmbh & CO.KG - Niemcy
Ogłoszenie nr jobalert18214 z dnia 2017-06-23 Abakus Personal Gmbh & CO.KG jest firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim

Praca dla dekarzy od zaraz

Holandia
Witam. Poszukuje pracownikow z doswiadczeniem przy ukladaniu dachowki.Praca na terenie zuid holland. Czasami dalsze wyjazdy. Wymagania to VCA wlasny transport

PRACA W AUSTRII

HOGO CC - Staszów, świętokrzyskie  1 lokalizacja
Opis oferty pracy: Austriacka Firma HOGO CC (posrednistwo pracy) poszukuje pracownikow na stanowsika: elektryk malarz murarz mechanik samochodowy ciesla

Holandia DEKARZ od zaraz

Holandia  19 lokalizacji
Opis stanowiska: Do obowiązków związanych z oferowanym przez nas stanowiskiem będą należeć: · Izolacja dachów, wymiana papy, zakładanie nowej, opalanie, ·

PRACA W AUSTRII W RÓŻNYCH ZAWODACH

ABC Work - Polska
PRACA W AUSTRII W RÓŻNYCH ZAWODACH Miejsce pracy: Austria, , - Opis stanowiska: 1. Dekarz 2. Blacharz dachowy 3. Cieśla szalunkowy 4. Brukarz 5. Elektryk

dekarz, murarz

Zabrze, śląskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Roboty remontowo

Dekarz- niemiecka umowa

SaSa Recruitment - Niemcy
Dekarz- niemiecka umowaMiejsce pracy:. Praca na wysoko?ci na dachach spadzistychMonta?...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.