oferty pracy: Dam - Konin, wielkopolskie

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 3 690

pracownik administracyjno-biurowy

Klient Gratka.pl - Konin, wielkopolskie
Opis firmy...

Pracownik ds. Kluczowych Klientów

Helios - Konin, wielkopolskie
Wymagania wobec kandydatów: wykształcenie wyższe doświadczenie w sektorze sprzedaży mile widziane gotowość do pracy w systemie zmianowym zdolności

PRACA W RENOMOWANEJ FIRMIE - PRACA OD ZARAZ

Angelus - Konin, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Nowa firma finansowa poszukuje na teren Konina osób na stanowisko Opiekun Klienta oraz Managera . Oferujemy stałe miesięczne wynagrodzenie

Sprzedawca/Konsultant

APART - Konin, wielkopolskie
Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za profesjonalną i przyjazną obsługę Klientów oraz ekspozycję towarów zgodną ze standardami firmy.

Pracownik biurowy

P.P.H.U. "FRUTICO-TRANS" DERENOWSKI ARKADIUSZ - Krępa, wielkopolskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 62-740 Krępa 56, powiat: turecki, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: Prace ogólnobiurowe Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Recepcjonista (k/m)

Hotel Jakubus - Wilków, wielkopolskie
Click to open the offer as...

Konin, wielkopolskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: PRACE BIUROWE : PROWADZENIE SEKRETARIATU, ORGANIZOWANIE

Sprzedawca

Konin, wielkopolskie  5 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: staż - sprzedawca w stacji paliw i w sklepie, nauka kasy

Praca sprzatanie

Firma sprzatajaca - Konin, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Szukam pani po 40 posiadajacej prawo jazdy do pracy w Niemczech wyjazd jak

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Klient Infopraca - Konin, wielkopolskie
Zakres obowiązków: • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na potrzeby firmy • aktywne promowanie firmy • współpraca z podmiotami wspierającymi lokalny rynek

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam - Konin, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy