oferty pracy: Dam Prace - Zakopane, małopolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 1 153
Dodaj swoje CV i aplikuj łatwo z każdego urządzenia.

inspektor

Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem - Zakopane, małopolskie
Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów na stanowisko: inspektor do spraw wprowadzania danych

Praca w pensjonacie w Zakopanem

DW Ugory - Zakopane, małopolskie
Opis oferty pracy: Mały pensjonat w Zakopanem szukam odpowiedzialnej, sumiennej i miłej dziewczyny do pracy ( z zamieszkaniem, praca stała) W zakres

Dekorator

H & M 1 059 ocen - Zakopane, małopolskie
Szukamy kandydatów na stanowisko: DEKORATOR Miejsce zatrudnienia: Zakopane Rodzaj zatrudnienia: pełny etat JEŚLI POSIADASZ : minimum roczne doświadczenie

Oferta Pracy

Kancelaria - Zakopane, małopolskie
Jesteśmy kancelarią prawną z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań. Nie boimy się spraw, których nie podejmują

Kontroler Jakosci

Aktrion Poland - Zakopane, małopolskie - 1 lokalizacja
Poszukujemy KONTROLERÓW JAKOSCI do fabryk automotive . Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive- punktualność- spostrzegawczość-

Praca w sklepie

sklepy - Zakopane, małopolskie - 1 lokalizacja
Opis oferty pracy: Poszukujemy ambitnej, energicznej osoby, do prowadzenia nowo otwartego sklepu z odzieżą używaną w Zakopanem . Współpraca na zasadach umowy

Pokojowa

ANDRAX DOROTA GRZYBACZ - Poronin, małopolskie
Zakres obowiązków...

Kierownik Zmiany

CHI Polska S.A. - Zakopane, małopolskie
Będziesz odpowiedzialny m.in. za: nadzorowanie funkcjonowania kawiarni podczas prowadzonej zmiany; zarządzanie zespołem podczas prowadzonej zmiany;

RECEPCJONISTKA

HOTEL LITWOR - Zakopane, małopolskie
Opis oferty pracy: Hotel Litwor w Zakopanem poszukuje dyspozycyjnych osób do pracy w recepcji. Wymagana znajomość języka angielskiego, obsługi komputera i

Recepcjonista

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "INPROD" SP. ZO.O.... - Kościelisko, małopolskie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Zakopane, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy