oferty pracy: Dam Prace - Wołomin, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 29 782

Pomoc Apteczna

Ziko Apteka - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Ziko Apteka to polska firma, która stale rozwija się na rynku farmaceutycznym. Naszą działalność opieramy na trosce o dobro Pacjenta, dlatego stawiamy na

Sekretarka

Stanisławów, mazowieckie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Prowadzenie sekretariatu, odbiór i wysyłka

Pracownik biurowy

BONA-AGRA SP. Z O.O. - Wołomin, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Szkolna 11, 05-261 Nadma, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Prace biurowe Rodzaj umowy: Umowa o

Sprzedawca / pracownik biurowy

ALOSA - Ząbki, mazowieckie
Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca/pracownik biurowy. Praca w godz. 5.00 -13.00 (od pn.do pt.). Zakres obowiązków na stanowisku sprzedawca / pracownik

Sekretarka

ACTION S.A. - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa gości oraz przygotowywanie sal do spotkań i szkoleń Obsługa centrali telefonicznej Udzielanie podstawowych informacji na temat

Referent

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie - Wołomin, mazowieckie  1 lokalizacja
Warunki pracy Stanowisko pracy spełnia wymogi zatrudnienia pracownika administracyjno-biurowego. Praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie. Podstawowe

Sekretarka

Comarch - Warszawa, mazowieckie
Wymagania: wykształcenie wyższe bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie MS Office bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń

specjalista

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Warszawa, mazowieckie
WARUNKI PRACY Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań - Praca administracyjno-biurowa. Miejsce i otoczenie

Pracownik Sklepu Wołomin

Full Job - Wołomin, mazowieckie  3 lokalizacje
Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) dla swojego Klienta poszukuje pracowników do sklepu odzieżowo przemysłowego. Zadania: * obsługa stanowiska

Listonosz samochodowy

Poczta Polska - 70 ocen - Stanisławów, mazowieckie  2 lokalizacje
Do zadań pracownika będzie należeć: doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych budowanie pozytywnych relacji z klientami realizacja planów

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Wołomin, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.