oferty pracy: Dam Prace - Wołomin, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 28 860

Pracownik fizyczny - kj05115

ARTI s.c. - Zielonka, mazowieckie
Pracownik fizyczny Miejsce pracy: Zielonka Region: mazowieckie Numer referencyjny: pf05115 Wynagrodzenie: 2 - 3 tys. zł brutto kompletowanie zamówień na

Pracownik biurowy

- Ząbki, mazowieckie - 5 lokalizacji
Część etatu
Zakres obowiązków...

Pracownik Biurowy w Sądzie

Staff Partners - Warszawa, mazowieckie
archiwizowanie akt procesowych przygotowywanie oraz wysyłanie orzeczeń, nakazów, wezwań, zapytań oraz pozostałej korespondencji obsługę interesantów

referendarz

Komenda Główna Policji w Warszawie - Warszawa, mazowieckie
Komenda Główna Policji w Warszawie Komendant Główny Policji poszukuje kandydatów na stanowisko: referendarz w Wydziale Bezpieczeństwa Osobowego Gabinetu

podreferendarz

Komenda Główna Policji w Warszawie Komendant Główny Policji poszukuje kandydatów na stanowisko: podreferendarz w Zespole Wspomagającym Biura Logistyki

Pracownik Sklepu

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k. 664 ocen - Wołomin, mazowieckie - 1 lokalizacja
Oferujemy: stabilną, interesującą i odpowiedzialną pracę atrakcyjne wynagrodzenie podnoszenie kwalifikacji przez szkolenia pracę w niepełnym wymiarze

Asystent/ka Działu Księgowości

Douglas - Warszawa, mazowieckie
Zakres zadań: Przyjmowanie korespondencji i prowadzenie dziennika korespondencji Wstępna weryfikacja dokumentów Kontakt ze sklepami Pomoc w pracy Działu

Doradca Klienta - z doświadczeniem w ruchu SKOK

Placówka Partnerska Kasa Stefczyka - Wołomin, mazowieckie
Część etatu
Opis oferty pracy: Opis stanowiska pracy Kasa Stefczyka Poszukujemy osób posiadających doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży i obsłudze klienta.

Pracownik biura działu przyjecia towarów

Carrefour 3 183 ocen - Warszawa, mazowieckie
Miejsce pracy: Warszawa Region mazowieckie Wymagania: wykształcenie minimum średnie dyspozycyjność umiejętność obsługi urządzeń biurowych umiejętność pracy w

Magazynier - Praca od zaraz

Aspiring Poland - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: Firma zatrudni na stanowisko sprzedawcy - magazyniera. Zarobki 2500 netto. Nie wymagamy doświadczenia

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Wołomin, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy