oferty pracy: Dam Prace - Wołomin, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 31 720

Pracownik biurowych

Wołomin, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Karpin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Zbieranie zamówień, przygotowywanie dokumentów, faktur,

Kasjer - Sprzedawca Pepco

Pepco Polska - Zielonka, mazowieckie  2 lokalizacje
Firma PEPCO Poland Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1999 roku i zarządza siecią ponad 600 sklepów odzieżowo-przemysłowych. Obecnie - w związku z

Recepcjonistka w Centrum Kardiologii Płowiecka

Medicover - Warszawa, mazowieckie
Jeśli: lubisz pracę z klientami, potrafisz zidentyfikować ich potrzeby i proponować rozwiązania odnajdujesz się w pracy, która wymaga od Ciebie

Osoba do wprowadzania danych

Centrum Medyczne ENEL-MED - Warszawa, mazowieckie
Do zadań wybranych osób będzie należało: wprowadzanie zmian w pakietach medycznych w systemie, księgowanie zabiegów z placówek partnerskich, przygotowywanie

pracownik produkcji

Ivan Lesiv POMOC PL - Zielonka, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Ossowska 41A, 05-220 Zielonka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: wykształcenie średnie ogólne, staż

Pracownik Recepcji

BDO - Warszawa, mazowieckie
Od kandydatów oczekujemy : wysokiej kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole

Pracownik księgowości

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Cięciwa, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: wg programu stażu Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca

Pracownik Sklepu

Lidl - 1 973 ocen - Wołomin, mazowieckie  2 lokalizacje
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Starszy referent

Komenda Powiatowa Policji w Wołominie - Wołomin, mazowieckie
Warunki pracy - praca biurowa w systemie dwuzmianowym, - praca w siedzibie urzędu/wydziału, - praca na parterze budynku, - praca przy oświetleniu mieszanym, -

Specjalista/-tka ds. obsługi klienta

WIELTON - Wołomin, mazowieckie
Główne obowiązki: przyjmowanie i obsługa klienta bezpośrednio w biurze Oddział Karpin (praca stacjonarna), przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Wołomin, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.