oferty pracy: Dam Prace - Wołomin, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 33 636

pracownik biurowy "c"

Wołomin, mazowieckie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Marki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : koordynowanie

PRACOWNIK BIUROWY

Saturn - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska Wprowadzasz do systemu dane z dokumentów księgowych. W rzetelny sposób kontrolujesz i wystawiasz faktury oraz inne dokumenty księgowe.

pomoc opiekuna w żłobku / pomoc nauczyciela "c"

Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Tłuszcz, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : pomoc przy

Kasjer - Sprzedawca Pepco Wołomin

STEINHOFF International - Wołomin, mazowieckie  1 lokalizacja
Firma PEPCO Poland Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1999 roku i zarządza siecią ponad 600 sklepów odzieżowo-przemysłowych. Obecnie - w związku z

poszukujemy pracownika do Działu Kadr w Zielonce, k. Warszaw

Partner Praca sp.j - Wołomin, mazowieckie
Opis oferty pracy: Pilnie poszukujemy pracownika do Działu Kadr w Zielonce, k. Warszawy. PRACA OD ZARAZ na okres 1 miesiąca. Do zadań zatrudnionej osoby

Pomoc nauczyciela

Staff Partners - Wołomin, mazowieckie
Opis stanowiska: Wsparcie nauczyciela w prowadzeniu zajęć opiekuńczych i obsługowych w Przedszkolu Oferujemy: Pracę od poniedziałku do piątku (godziny pracy

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Helios - Wołomin, mazowieckie
Wymagania wobec kandydatów: wykształcenie średnie lub wyższe doświadczenie w sektorze sprzedaży mile widziane gotowość do pracy w systemie zmianowym

Asystent w dziele kadr i płac

Efinef Sp. z o.o. - Zielonka, mazowieckie
EFINEF biuro rachunkowe z siedzibą w Zielonce, w związku z rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko: Asystent w dziale kadr i płac Od idealnego

Sekretarka

Marcon Avista Sp.z o.o. - Halinów, mazowieckie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie 05-074 Wielgolas Duchnowski 75A, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie Zakres obowiązków

Stanowisko* ds. obsługi sekretariatu

PKP Koleje Państwowe - 2 oceny - Warszawa, mazowieckie
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie obsługi administracyjno-technicznej biura w celu usprawnienia procesów pracy. Zakres

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Wołomin, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.