oferty pracy: Dam Prace - Ustronie Morskie, zachodniopomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 808

referent

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
WARUNKI PRACY praca na 2 piętrze, brak windy, toalety niedostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz praca w terenie, stres związany z obsługą

Pracownik administracyjny

AHA PLUS Bogusław Wielento - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Stoczniowa 5, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie Zakres

KOŁOBRZEG - ZATRUDNIMY POMOC APTECZNĄ

Praca.farmacja.pl - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
APTEKA CENTRUM ZDROWIA zatrudni Pomoc apteczną w Kołobrzegu (woj. zach.-pom.) ZAPEWNIAMY: Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę Wysokie

pracownik działu administracyjno-technicznego

Sianożęty, zachodniopomorskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Sianożęty, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : nadzór

Sekretarka

Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie Opis zadań : Udzielanie

pracownik administracyjny

Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków :

Pracownik na dostawy

Rossmann - 49 ocen - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw odbywających się głównie w porze nocnej; Układanie towaru na półkach sklepowych i w magazynie; Prace związane z

Pracownik ds. ekspedycyjno-rozdzielczych

Poczta Polska - 83 ocen - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wymiar etatu: 0,50 etatu Do zadań pracownika będzie należeć : przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej, ewidencjonowanie

Pracownik biurowy

Wymagania: Preferowane wykształcenie budowlane lub prawnicze komunikatywność umiejętność pracy w zespole Obowiązki: rozliczane kosztów budów rozliczanie

Regionalny Specjalista ds. Rekrutacji

Jeronimo Martins Dystrybucja - 23 ocen - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Opis zadań: •Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za samodzielne prowadzenie i koordynowanie projektów rekrutacyjnych

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Ustronie Morskie, zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.