oferty pracy 1 - 10 z 2 491

Pracownik ds. ekspedycyjno - rozdzielczych

Poczta Polska - 54 ocen - Mierzyn, zachodniopomorskie
wymiar etatu: 0,75 Mierzyn Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej,

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 54 ocen - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Kołobrzeg - FUP ul. Arciszewskiego wymiar etatu: 0,5 Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i

Pracownik na dostawy

Rossmann - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw odbywających się głównie w porze nocnej i rozładunek towaru; Układanie towaru na półkach sklepowych i w magazynie;

ASYSTENT KIEROWNIKA SALONU HOUSE

Lpp - 10 ocen - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Obowiązki Przymierzanie nowych modeli odzieży marki Reserved, ścisła współpraca z technologami odzieży, Pomoc w bieżącej pracy działu. Oferujemy Stabilne

Pracownik Sklepu

Lidl - 1 182 ocen - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Sprzedawca

STEINHOFF International - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Jesteśmy dużą, stabilną firmą działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje. Aktualnie do

Dyrektor Oddziału w Kołobrzegu

BNP Paribas - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Wyzwania, które na Ciebie czekają: • budowanie biznesu na lokalnym rynku • zarządzanie wynikiem finansowym Oddziału • budowanie trwałych relacji z klientami

Sprzedawca - Kasjer

Martes Sport - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Wymagania: Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy), Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Doświadczenie w branży

Konserwator

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu - Kołobrzeg, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kilińskiego 20, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: Utrzymanie w pełnej

Niania na 6 do 8 godzin dziennie - Kołobrzeg - Pełny etat

Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Poszukuje niani do 9 miesięcznej energicznej dziewczynki. Opieka u mnie w domu najczęściej 7.30 - 14, czasem troszke dlużej, czasem krócej, oraz wyjścia na

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Ustronie Morskie, zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.