oferty pracy 1 - 10 z 5 810

Pracownik ds. obsługi zaplecza eksploatacyjnego

Poczta Polska - 54 ocen - Szczecin, zachodniopomorskie
Do zadań pracownika będzie należeć : opracowywanie harmonogramów pracy, sporządzanie list obecności oraz rozliczanie czasu pracy pracowników WER,

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 54 ocen - Szczecin, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
wymiar etatu: 0,75 Szczecin-Dubois Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna

Stanowisko ds Usług Wydruku i Konfekcjonowania

Do zadań pracownika będzie należeć : wykonywanie zadań w zakresie eksploatacji pocztowej zgodnie z procesami technologicznymi realizowanymi w ramach Działu

Sekretarka

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Min... - Szczecin, zachodniopomorskie
Jesteśmy wiodącym dostawcą usług medycznych w regionie zachodniopomorskim. W swoich działaniach łączymy wieloletnią praktykę, doświadczenie zawodowe oraz

Inspektor

SGS Polska Sp. z o.o. - Szczecin, zachodniopomorskie
Oferujemy: Pracę na pełen etat (umowa o pracę) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym Przyjazną atmosferę pracy

Pracownik na dostawy

Rossmann - Szczecin, zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw odbywających się głównie w porze nocnej i rozładunek towaru; Układanie towaru na półkach sklepowych i w magazynie;

Technolog zmiany

FOSFAN S. A. - Szczecin, zachodniopomorskie
Znany i ceniony producent nawozów rolniczych i ogrodniczych poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Technologa zmiany Opis stanowiska: Osoba

Staż w Redakcji TVN24

TVN S.A. - Szczecin, zachodniopomorskie
CZY JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA: doskonale orientuje się w wydarzeniach z Polski i ze świata? interesuje się polityką, ekonomią i kwestiami społecznymi? chciałaby

Pracownik ds. opracowania przesyłek

wymiar etatu : 0,50 lub 1,00 Do zadań pracownika będzie należeć: przestrzeganie wewnętrznych terminów kontrolnych i planów wymiany, sprawdzanie zgodności

Pracownik recepcji

Solid Security Sp. z o.o. - Szczecin, zachodniopomorskie
Znana firma z branży ochroniarskiej, działająca na rynku od dwudziestu pięciu lat, poszukuje Kandydatów/ek na stanowisko: Pracownik recepcji Miejsce pracy:

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Szczecin, zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.