oferty pracy 1 - 10 z 5 665

Rejestratorka medyczna

Szczecin, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: Rejestrowanie pacjentów poprzez zgłoszenia

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 55 ocen - Szczecin, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
ul. Chopina wymiar etatu: 0,9 Do zadań pracownika będzie należeć : profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna

ASYSTENT

PKO Bank Polski - 6 ocen - Szczecin, zachodniopomorskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: realizację czynności związanych z zapewnieniem wsparcia innym stanowiskom funkcjonującym w

Asystent/ka ds. Obsługi Pacjenta

LUX MED - Szczecin, zachodniopomorskie
Wymagania Oczekiwania: Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziani studenci studiów zaocznych); Preferowane doświadczenie w obsłudze klienta;

Pomoc domowa

Krzysztof - Szczecin, zachodniopomorskie
Do obsługi prywatnej nieruchomości szukamy pomocy domowej: sprzątanie, pranie, gotowanie, prace w ogrodzie. Wymagania: 30-50 lat, dobry stan zdrowia, brak

PRACOWNIK BIUROWY

FUNDACJA ,,SŁOWIANIE POMERANII" - Szczecin, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: AL.NIEPODLEGŁOŚCI 18-22/424, 70-412 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków:

starszy referent

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cyw... - Szczecin, zachodniopomorskie
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy referent

Doręczanie przesyłek i korespondencji Miejsce pracy: Szczeci...

Poczta Polska - 55 ocen - Szczecin, zachodniopomorskie
Do zadań kandydata będzie należeć: doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów, Wymagania Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia zawodowego

Pracownik magazynu w sklepie z zabawkami

LeasingTeam Group_praca tymczasowa - Szczecin, zachodniopomorskie
Obowiązki: • Układanie towaru w magazynie, • Uzupełnianie asortymentu, • Wsparcie zespołu przy obsłudze klienta. Oferujemy: • Wynagrodzenie – 11,00 zł

Sekretarka

Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: Kontakt z klientem Oferty dla potencjalnych

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Szczecin, zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.