oferty pracy 1 - 10 z 12 128

Sopot - pracownik biurowy

AboutYou.Pl - Sopot, pomorskie  1 lokalizacja
Opis oferty pracy: About You.Pl dla swojego Klienta, który aktywnie działa na terenie Sopotu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownika Administracyjno

Sopot - Pracownik biurowy

About You.PL Sp. z o.o. - Sopot, pomorskie  1 lokalizacja
About You.Pl dla swojego Klienta, który aktywnie działa na terenie Sopotu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownika Administracyjno-Biurowego Osoba na

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI I POMOC KSIĘGOWA

Darmado Sp. J. - Wielki Kack, pomorskie
Pełny etat, Część etatu, Tymczasowa, Kontrakt
Wymagamy: • zdolności komunikacyjnych • dyspozycyjności • wysokiej kultury osobistej • chęci i samodzielności w działaniu • odpowiedzialności •

Pracownik biurowy

Sopot, pomorskie  4 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Nauka: - prowadzenia kalendarza spotkań - przygotowywania

Specjalista w Wydziale Eksploatacji

PKP SA - Gdańsk, pomorskie
Zakres czynności: koordynacja zadań związanych z utrzymaniem czystości i podejmowanie działań dla zapewnienia poprawy estetyki na zarządzanych

Asystentka Biura/ Koordynator

VESTA Grupa Inwestycyjna - Gdańsk, pomorskie
Zakres obowiązków: organizacja i zarządzanie biurem obsługa korespondencji koordynacja sprzedaży koordynacja zaopatrzenia budowy realizacja bieżących zadań

KONTROLER ZNAKÓW PIENIĘŻNYCH

PKO Bank Polski - 5 ocen - Gdańsk, pomorskie
Główne zadania: przyjmowanie, przeliczanie i sortowanie znaków pieniężnych oraz innych wartości zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 54 ocen - Gdynia, pomorskie
wymiar etatu: 0,5 lub 1,0 rodzaj umowy: umowa o pracę na czas zastępstwa Aktualne lokalizacje: Gdynia Śródmieście, Gdynia Chylonia Do zadań pracownika

Zatrudnimy ochroniarzy do Jednostki Wojskowej w Helu!

Impel Sp. z o. o. - Hel, pomorskie
Opis oferty pracy: Firma usługowa zatrudni od zaraz ochroniarzy do Jednostki Wojskowej w Helu! Praca przez cały tydzień w systemie zmianowym według grafiku.

Pracownik administracyjny / Asystentka

Interior Park - Gdynia, pomorskie
Pełny etat, Część etatu
Wymagania: Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów Biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny Bardzo dobra znajomość programu Symfonia

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Sopot, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.