oferty pracy: Dam Prace - Sopot, pomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 9 584

referent

Izba Skarbowa w Gdańsku - Gdynia, pomorskie  1 lokalizacja
Izba Skarbowa w Gdańsku Dyrektor poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: referent do spraw do spraw rejestracji tytułów wykonawczych w Dziale

inspektor

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku - Gdańsk, pomorskie
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: inspektor w Wydziale Prezydialnym W

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 53 ocen - Gdańsk, pomorskie  1 lokalizacja
wymiar etatu: 0,875 rodzaj umowy: umowa o pracę na czas zastępstwa Lokalizacja: Gdańsk-Przymorze Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa

Pracownik Sklepu

Lidl - 946 ocen - Sopot, pomorskie  4 lokalizacje
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Pracownik biurowy

Gdańsk, pomorskie  3 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: obsługa strony internetowej, wprowadzanie notatek, obsługa

SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI

PKO Bank Polski - 5 ocen - Gdynia, pomorskie
Główne zadania: wsparcie Biur CRW w realizacji czynności masowych prowadzenie ewidencji spraw wpływających, w tym weryfikacja poprawności elektronicznych

specjalista

Urząd Statystyczny w Gdańsku - Gdańsk, pomorskie
Urząd Statystyczny w Gdańsku Dyrektor poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: specjalista do spraw zamówień publicznych w Wydziale

pomoc administracyjna

Gdynia, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Zgodny z programem Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca

Pracownik biurowy od zaraz!

Travel Group - Gdańsk, pomorskie
Lokalne przedsiębiorstwo turystyczno-przewozowe w Gdańsku poszukuje na stałe pracownika biurowego: Wymagania: - znajomość j. angielskiego w stopniu

Sekretarka

Vectra S.A. - Gdynia, pomorskie
Wymagania: • Wykształcenie min średnie, • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, • Dyspozycyjność, • Komunikatywność, operatywność i opanowanie, •

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Sopot, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy