oferty pracy: Dam Prace - Sopot, pomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 8 284
Dodaj swoje CV i aplikuj na niemal 30 tys stanowisk z każdego urządzenia.

referent

Izba Skarbowa w Gdańsku - Gdańsk, pomorskie
Izba Skarbowa w Gdańsku Dyrektor poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: referent do spraw obsługi kancelaryjnej i biblioteki akt w Dziale Obsługi

Pracownik obsługi biurowej

- Gdańsk, pomorskie - 1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zakres obowiązków: STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W

Montażysta do pracy za granicą

Mek 4 Montage AB - Gdańsk, pomorskie
Opis oferty pracy: Szwedzka firma montażowa poszukuje montażysty konstrukcji metalowych do pracy na terenie krajów Unii Europejskiej. Wymagania: wiek do 45 lat

Pracownik do sekretariatu szkoły w Gdyni

NOVA Centrum Edukacyjne - Gdynia, pomorskie
Opis oferty pracy: Pracownik do sekretariatu szkoły Zatrudnimy osobę do pracy w sekretariacie szkoły w Gdyni. Wymagania: - min. wykształcenie średnie,

starszy referent

Komenda Miejska Policji w Gdańsku - Gdańsk, pomorskie
Komenda Miejska Policji w Gdańsku Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: starszy referent do spraw obsługi sekretariatu

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska 41 ocen - Gdynia, pomorskie - 2 lokalizacje
miejsce pracy: Gdynia-Chylonia rodzaj umowy: na zastępstwo Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i

kasjer-sprzedawca

Rossmann - Gdynia, pomorskie - 5 lokalizacji
kasjer-sprzedawca Numer referencyjny: Gdynia/KS Firma: Rossmann SDP Powitanie Powitanie Witamy serdecznie! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą

Magazynier

SUPER-PHARM, - Gdynia, pomorskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przyjmowanie dostaw Wprowadzanie towaru na stan magazynu i przygotowanie do sprzedaży Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Asystent ds. Sądowo-Administracyjnych

BEST S.A. - Gdynia, pomorskie
Kontrakt
Obowiązki: obsługa i prowadzenie korespondencji z sądami i innymi organami administracji publicznej; kontakt telefoniczny z sądami i innymi organami

Sprzedawca .poszukujemy fajne osoby do pracy

JOANNA SZWARC - Gdynia, pomorskie
Pełny etat,  Część etatu
Wymagania: KSIĄŻECZKA ZDROWIA (można wyrobić w trakcie ) Obowiązki: dbanie o wizerunek sklepu obsługa klienta Oferujemy: SZKOLENIE PRZEGOTOWUJĄCE DO PRACY

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Sopot, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy