oferty pracy: Dam Prace - Pszczyna, śląskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 5 344
Dodaj swoje CV - łatwiejsza aplikacja.

pomoc nauczyciela

- Pszczyna, śląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: pomoc nauczycielowi w klasie, przygotowywanie posiłków,

Pracownik recepcji

ZM HENRYK KANIA S.A. - Pszczyna, śląskie
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w

PRACOWNIK BIUROWY – OBSŁUGA KLIENTA

Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. - Bielsko-Biała, śląskie
Opis stanowiska: POSZUKUJEMY PRACOWNIKA BIUROWEGO, KTÓRY BĘDZIE ODPOWIEDZIALNY ZA ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ I KORESPONDENCJĄ HANDLOWĄ Z KLIENTAMI FIRMY,

Pakowanie kosmetyków

Grupa Progres - Czechowice-Dziedzice, śląskie
Opis oferty pracy: Grupa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Od

Praca biurowa przy organizacji imprez

DART-POL - Tychy, śląskie
Opis oferty pracy: Firma Dart-Pol, doświadczony organizator imprez i pikników firmowych poszukuje osób do pracy biurowej. Ze względu na specyfikę branży praca

RECEPCJONISTA - RECEPCJONISTKA

Hotel Piaskowy *** Restauracja Kameralna - Pszczyna, śląskie
Lubisz przebywać z ludźmi? Masz wysoką kulturę osobistą i jesteś profesjonalistą w każdym calu? Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku?

referent

Urząd Kontroli Skarbowej w Katowicach - Bielsko-Biała, śląskie
Urząd Kontroli Skarbowej w Katowicach Dyrektor poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: referent w X Wydziale Kontroli Podatkowej W miesiącu

INŻYNIER JAKOŚCI

Team Prevent - Pszczyna, śląskie
Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w przemyśle motoryzacyjnym lub w firmie konsultingowej specjalizującej

Produkcja - Tychy

AAS - Tychy, śląskie
Stawka 9zł/h - około 1550zł netto (tzw. na rękę) Po okresie 3-6 miesięcy możliwość przejścia na umowę o pracę. NIE JEST WYMAGANY STATUS UCZNIA Do obowiązków

obsługa sklepu internetowego

tanieubranieuk - Pszczyna, śląskie
Witam, tanieubranieuk to dobrze rozwijający sklep internetowy zajmujący się sprzedażą odzieży outletowej na allegro. W związku z dynamicznym rozwojem firma

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Pszczyna, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy