oferty pracy 1 - 10 z 9 468

Pracownik biurowy

About You.PL Sp z o.o. - Strumień, śląskie  1 lokalizacja
About You.Pl dla swojego Klienta, który aktywnie działa na terenie Strumienia, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownika Administracyjno-Biurowego

Pracownik Administracyjno- Biurowy

About You - Pszczyna, śląskie  1 lokalizacja
About You.Pl dla swojego Klienta, który aktywnie działa na terenie Pszczyny, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownika Administracyjno-Biurowego Osoba

Pomocnik Laboratoryjny

SGS Polska Sp. z o.o. - Pszczyna, śląskie
Zadania: przygotowywanie prób i sprzętów do analiz (techniczne przygotowanie laboratorium do pracy) wykonywanie prostych analiz pomoc laborantom podczas

PRACA DLA EMERYTÓW, RENCISTÓW !

Pszczyna, śląskie
Jesteśmy Firmą finansową udzielającą pożyczek. Obecnie budujemy nowy zespół sprzedażowy !!! Jesteś na emeryturze, rencie ? Chcesz sobie dorobić do budżetu

Listonosz

Poczta Polska - 54 ocen - Pszczyna, śląskie  1 lokalizacja
Do zadań pracownika będzie należeć: • doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, • budowanie pozytywnych relacji z klientami, • realizacja planów

KIEROWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

ZAMEL - Pszczyna, śląskie
Wymagania: wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym lub elektronicznym, mile widziana znajomość języka angielskiego, przynajmniej 2 letnie

Pszczyna 2 osoby na stały etat za 2100 netto

Centrum Ankietowe - Pszczyna, śląskie
Firma z Pszczyny zatrudni na stały etat 2 osoby po szkole średniej lub w trakcie nauki bądź studiów zaocznych. Zatrudnienie na etat. Proponujemy umowę o

Sprzedawca bez doświadczenia.

Jesteśmy drugą co do wielkości firmą pożyczkową w Polsce. Od 10 lat rozbudowujemy portfel klienta starając się sprostać oczekiwaniom rynku. Obecnie prowadzimy

Pakowacz (praca stała) - Poręba k. Pszczyny

PowerJobs - Pszczyna, śląskie
Praca polega na przepakowywaniu asortymentu lekkiego. Oczekujemy sumienności, systematyczności, gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz chęci związania

Zastępca Kierownika Sklepu

Jeronimo Martins Dystrybucja - 7 ocen - Strumień, śląskie  2 lokalizacje
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Pszczyna, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.