oferty pracy: Dam Prace - Pszczyna, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 5 283

Pracownik biurowy

MTM CEE SP. Z O.O. SP.K. - Miedźna, śląskie
Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy MTM, wiodącego producenta urządzeń do gratowania i mycia przemysłowego na świecie. Służymy naszym Klientom z branży

Sekretarka

ZM HENRYK KANIA S.A. - Pszczyna, śląskie
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w

Pracownik ochrony

Alan Tychy - Pszczyna, śląskie  3 lokalizacje
Wymagamy: niekaralności dyspozycyjności wiek kandydatów do 45 roku życia umiejętności współpracy w zespole podstawowej znajomości komputera Oferujemy:

asystentka, rejestratorka medyczna

Centrum Stomatologii Dam-Dent - Miedźna, śląskie
Poszukujemy osoby do pracy w charakterze asystentki stomatologicznej lub rejestratorki medycznej, doświadczenie zawodowe jest mile widziane lecz nie

Pomoc biurowa

Fabryka Okien Tomasz Wiktorczyk - Pszczyna, śląskie
Poszukujemy osoby na stanowisko ww. Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa klientów firmy. Wymagania stawiane kandydatom: 1)

MAGAZYNIER

ZAMEL - Pszczyna, śląskie
Wymagania: wykształcenie średnie uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera umiejętność pracy w

Pracownik produkcji (FCA)- 2 zmiany/TYCHY - 3000 zł brutto

Gi Group Sp z o.o. - Pszczyna, śląskie  3 lokalizacje
Stanowisko Zadania: -Montaż elementów części samochodowych. -Wykonywanie prostych prac manualnych. Wymagania Wymagamy: -Gotowości do podjęcia pracy w

KOORDYNATOR PROJEKTÓW

Wymagania: wykształcenie wyższe elektroniczne, min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Rozwoju doświadczenie w konstruowaniu

specjalista do spraw kadr i płac

Pszczyna, śląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: praca na stanowisku specjalisty d/s kadr i płac Rodzaj umowy

wolne stanowiska pracy

PMPoland S.A. - Góra, śląskie
Opis oferty pracy: PMPoland Jelenia Góra zatrudni: technologa,kontrolera jakości,spawacza,mistrza spawalnictwa,ślusarza remontowego, inżyniera montażu. Oferty

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Pszczyna, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.