oferty pracy 1 - 10 z 10 318

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 55 ocen - Czechowice-Dziedzice, śląskie  1 lokalizacja
Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i towarów handlowych,

salowa

CENTRUM DIALIZA Sp. z o.o. - Pszczyna, śląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Dr. Witolda Antesa 11, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: praca na stanowisku salowej

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

Stokrotka - 8 ocen - Pszczyna, śląskie
Obecnie do naszego sklepu w Pszczynie poszukujemy kandydatów na stanowisko ZASTĘPCY KIEROWNIKA SKLEPU Jako Zastępca Kierownika Sklepu będziesz: Prowadził

Magazynie

Hurtownia NTS - Pszczyna, śląskie
Hurtownia Elektryczna NTS z Pszczyny zatrudni osobę na stanowisko: MAGAZYNIER Opis stanowiska: - Przyjmowanie dostaw, sprawdzanie zgodności z dokumentami

sprzątaczka/pokojowa

Pszczyna, śląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zakres obowiązków: porządkowanie obiektu przy ulicy Nałkowskiej Rodzaj umowy:

Sprzedawca LOTTO

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. - Bieruńsko, śląskie
Dołącz do grona niemal 1500 sprzedawców w całej Polsce. W ubiegłym roku w związku z rozwojem sieci sprzedaży nawiązaliśmy współpracę z ponad 200 sprzedawcami.

DORADCA PRZEDSIĘBIORSTW

PKO Bank Polski - 6 ocen - Pszczyna, śląskie  1 lokalizacja
Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą

Pracownik biurowy

Sieć Drogerii - Pszczyna, śląskie
Przyjmiemy pracownika do pracy w biurze. wymagania: - dobra znajomość komputera - mile widziana znajomość programu Subiekt GT - znajomość w branży

Sprzedawca-Kasjer

Jeronimo Martins Dystrybucja - 8 ocen - Pszczyna, śląskie  12 lokalizacji
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

Sprzedawca - Piasek

Circle K Polska Sp. z o.o. - Piasek, śląskie  2 lokalizacje
Praca nie musi być nudna i my o tym wiemy! Może być intrygująca, twórcza i zabawna. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wygrywamy, ponieważ działamy

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Pszczyna, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.