oferty pracy: Dam Prace - Pabianice, łódzkie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 10 689

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska 45 ocen - Pabianice, łódzkie  2 lokalizacje
Wymiar etatu: 0,9 Do zadań pracownika będzie należeć : profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i

inspektor

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi - Łódź, łódzkie
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi Łódzki Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: inspektor do spraw zamówień

ASYSTENTKA/SEKRETARKA

Dakri Dystrybucja Sp. z o.o. - Łódź, łódzkie
W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: ASYSTENTKA/SEKRETARKA Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za organizację oraz

Dyspozytor samochodowy

Poczta Polska 45 ocen - Łódź, łódzkie
Do zadań pracownika będzie należeć: nadzorowanie pracy pojazdów na podstawie dziennego zestawienia eksploatacji pojazdów, kontrola kierowców i pojazdów pod

Administracja biurowa

Klient Infopraca.pl - Łódź, łódzkie
Opis stanowiska pracy Zadania: - wsparcie zespołu HR w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych - budowanie i utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatem -

pracowniik biurowy

- Łódź, łódzkie
Praca biurowa, fakturowanie, listy przewozowe, telefony, 889-599...

Listonosz

Poczta Polska 45 ocen - Pabianice, łódzkie  1 lokalizacja
Do zadań pracownika będzie należeć : profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów,

Praca-Biurowa

Klient Praca.Gratka.pl - Pabianice, łódzkie
Oferta jest skierowana osoby spełniającej poniższe wymagania: pracowita, odpowiedzialna, komunikatywna, zorganizowana, ambitna, kreatywna. Oferujemy

KONTROLER ZNAKÓW PIENIĘŻNYCH

PKO Bank Polski - Łódź, łódzkie
Główne zadania: liczenie, sortowanie i pakowanie znaków pieniężnych rozliczanie przyjętych do przeliczenia znaków pieniężnych obsługę wpłat zamkniętych w

Kasjerko-fakturzystka

Bruno Tassi 2 oceny - Łódź, łódzkie
Kasjerko-fakturzystkę do hurtowni wędlin. Bruno Tassi Łódź, Zakręt 5, 42-612-03...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Pabianice, łódzkie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy