oferty pracy: Dam Prace - Pabianice, łódzkie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 6 745

Pracownik administracyjno-biurowy - Chechło Pierwsze

Kilargo - Chechło, łódzkie
Zadania: Zamawianie prób surowców Rejestrowanie i wstępna ocena otrzymanych prób Poszukiwanie nowych i alternatywnych dostawców dla surowców

Pracownik na dostawy

Rossmann - 38 ocen - Pabianice, łódzkie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw odbywających się głównie w porze nocnej; Układanie towaru na półkach sklepowych i w magazynie; Prace związane z

MŁODSZY SPECJALISTA / SPECJALISTA ds. ROZLICZEŃ I SPRAWOZDAW...

FALCK MEDYCYNA Sp.z o.o. - Pabianice, łódzkie
FALCK MEDYCYNA jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz znaczącym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom

asystent

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Łódź, łódzkie
WARUNKI PRACY 1) praca biurowa, 2) wymuszona pozycja ciała związana z wykonywaniem większości zadań w pozycji siedzącej, 3) praca przy komputerze powyżej 4

Rejestratorka medyczna

Centrum Dializa Sp z o.o. - Łask, łódzkie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Warszawska 62 A, 98-100 Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie Zobacz na mapie Zakres obowiązków :

KIEROWCA-MAGAZYNIER

Pamso - Pabianice, łódzkie
Poszukujemy Pracowników na stanowisko Kierowca -Magazynier do naszego Centrum Dystrybucji w Pabianicach i Piotrkowie Trybunalskim Oferujemy stałe

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI PACJENTA

Salve Medica - Łódź, łódzkie
Branża: - Obsługa klienta/Call Center - Służba zdrowia Umiejętności: - Obowiązki recepcjonistki - rejestracja pacjentów - Recepcjonista - recepcjonistka -

inspektor

WARUNKI PRACY - praca administracyjno-biurowa polegająca m.in. na opracowywaniu dokumentów; - użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka

Recepcjonistka

ATLAS - Łódź, łódzkie
ATLAS Sp. z o. o. zatrudni RECEPCJONISTKĘ Miejsce pracy: Łódź numer referencyjny: REC/17/42 WYMAGANIA wykształcenie min. średnie doświadczenie w pracy

Specjalista ds. Administracji

Geberit International - Łódź, łódzkie
Miejsce pracy: Łódź Odpowiedzialność: kompleksową obsługę administracyjną biura, w tym obsługę korespondencji skanowanie dokumentów księgowych wprowadzanie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Pabianice, łódzkie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.