oferty pracy: Dam Prace - Lubin, dolnośląskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 2 311
Dodaj swoje CV i aplikuj na niemal 30 tys stanowisk z każdego urządzenia.

Rejestratorka medyczna

- Lubin, dolnośląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: rejsetracja pacjentów, gromadzenie i segregowanie

MŁODSZY REFERENT - zatrudnienie po zakończonym programie sta...

- Rudna, dolnośląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Rudna, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: prace administracyjno-biurowe Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Starszy inspektor ds. szkód górniczych - Zakłady Górnicze

KGHM 4 oceny - Polkowice, dolnośląskie
Minimalne wymagane wykształcenie na stanowisko : Wyższe (magister inżynier lub inżynier) w zakresie budownictwa Minimalne wymagane kwalifikacje na stanowisko

Apteka w Lubinie zatrudni pomoc apteczną

Sieć aptek DR.MAX - Lubin, dolnośląskie
Opis oferty pracy: Apteka w Lubinie szuka pomocy aptecznej na zasadzie umowy o pracę. Mile widziane doświadczenie w branży. Cv kierować prosimy na adres praca

Pracownik biurowy Asystent

Delegowani Sp. z o.o. - Lubin, dolnośląskie
Opis oferty pracy: Nowe stanowisko pracy - - branża mięsna, budowlana, spawalnicza. Pilnie zatrudnimy Pana na stanowisku pracownika ds. rekrutacji. Jeśli

OFERTA PRACY

LUBIŃSKA FABRYKA SCORPIO ALUMINIUM SP. Z O. O. - Lubin, dolnośląskie
Opis oferty pracy: LUBIŃSKA FABRYKA OKIEN "SCORPIO ALUMINIUM" SP. Z O. O. Z SIEDZIBĄ PRZY UL. PRZEMYSŁOWEJ 14 W LUBINIE ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO

DORADCA KLIENTA DETALICZNEGO Z FUNKCJĄ KASJERA

PKO Bank Polski - Lubin, dolnośląskie
Główne zadania: realizacja wyznaczonych zadań z operacyjnego planu sprzedaży, w tym prowadzenie aktywnej sprzedaży oferowanych przez Bank produktów bankowych

Pracownik Magazynu- Pakowacz

Oddział Legnica - Polkowice, dolnośląskie
Pracownik Magazynu- Pakowacz Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Polkowice Opis stanowiska: Opis stanowiska: -Praca polegająca na pakowaniu, sortowaniu,

Magazynier

Jeronimo Martins Dystrybucja 6 ocen - Lubin, dolnośląskie
Opis zadań: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania centrum dystrybucyjnego poprzez - zgodne z

Asystent/ Asystentka Biura

Klient OPENWORK - Legnica, dolnośląskie
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku 'Asystent/ Asystentka Biura': (*) Obsługa sekretariatu (*) Weryfikacja oraz uzupełnienie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Lubin, dolnośląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy