oferty pracy 1 - 10 z 5 475

Lubiesz modę? Praca w sklepie z odzieżą damską

LeasingTeam Group_rekrutacja stała - Lubin, dolnośląskie
Zakres obowiązków na stanowisku sprzedawca: Głównym zadaniem ekspedientki w sklepie będzie obsługa Klientów , - pomoc w doborze ubioru odwiedząjącym sklep.

Specjalista ds. badań

MOTA-ENGIL - Lubin, dolnośląskie
Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja pracy laboratorium Kontrola produkcji mieszanek mineralno- asfaltowych Opracowanie i interpretacja wyników badań

referent do spraw ofertowania

Legnica, dolnośląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: praca według programu stażu Rodzaj umowy: Nie dotyczy

SPRZEDAWCA W SALONIE MOHITO

Lpp - 10 ocen - Lubin, dolnośląskie  1 lokalizacja
Obowiązki praca z towarem, zgodna ze standardami Visual Merchandisignu, przyjętymi w sieciach LPP SA; obsługa klienta; prace porządkowe w salonie. Oferujemy

PRACOWNIK BIUROWY - LUBIN

Broker HR - Lubin, dolnośląskie  1 lokalizacja
Opis oferty pracy: Broker HR jesteśmy firmą, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze działań rekrutacyjnych. Obecnie dla jednego z naszych klientów

Poszukujemy pracowników

Górny-Poczynek - Lubin, dolnośląskie
Opis oferty pracy: W związku z rozbudową firmy Górny-Poczynek przyjmiemy do pracy: -Mechaników Samochodowych, -Diagnostów na Stację Kontroli Pojazdów,

Kierownik Kina (funkcja techniczna)

Helios - Lubin, dolnośląskie
Wymagania wobec kandydatów: minimum średnie wykształcenie minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu personelem gotowość do pracy w systemie zmianowym

Sprzedawca - Kasjer

Martes Sport - Lubin, dolnośląskie
Wymagania: Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy), Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Doświadczenie w branży

Specjalista ds. rozliczeń

Legnica, dolnośląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Prowadzenie rozliczeń z NFZ, praca przy komputerze,

Sekretarka - kosztorysant budowlany

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - USŁUGOWE REMO SPÓŁKA... - Lubin, dolnośląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Marii Skłodowskiej-Curie 70, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: obsługa sekretariatu,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Lubin, dolnośląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.