oferty pracy: Dam Prace - Legnica, dolnośląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 2 651

pomoc administracyjna

Legnica, dolnośląskie  2 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: według programu stażu Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca

Sekretarka

Legnica, dolnośląskie

inspektor

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Jawor, dolnośląskie
WARUNKI PRACY Praca biurowo-terenowa, częste kontakty zewnętrzne, kontakt z czynnikami alergizującymi, możliwy kontakt ze środkami ochrony roślin, wysiłek

Staż w Dziale HR

Lear Corporation - Legnica, dolnośląskie
Staż w Dziale HR Poszukujemy Stażystów, którzy: posiadają wykształcenie co najmniej średnie (studenci studio ekonomicznych mile widziani) skrupulatnych,

Ambasador/ka Marki - elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodz...

Legnica, dolnośląskie  1 lokalizacja
JAK WYGLĄDA PRACA AMBASADORA/KI? Twój dzień pracy będzie naprawdę interesujący. Przejmiesz aktywną rolę w informowaniu konsumentów o markach i produktach z

Pracownik ds. Technicznych

Qubus Hotel - Legnica, dolnośląskie
Pracownik ds. Technicznych Do naszego hotelu w Legnicy poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zorganizowanej, zainteresowanej stabilną i ciekawą pracą. Od

Kontroler jakości 2500 zł brutto

HERSTER Agencja Zatrudnienia - Legnica, dolnośląskie
Agencja Pracy Tymczasowej HERSTER (nr cert.10712) poszukuje dla swojego Klienta kandydata na stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI OPIS STANOWISKA PRACY: • Kontrola

PRACOWNIK PRODUKCJI

KGHM - 8 ocen - Legnica, dolnośląskie
Zakres obowiązków: • Obsługa ciągów transportowych koncentratów, mieszadeł jednowałowych i dwuwałowego, obsługa węzła rozładunku i dozowania lepiszcza,

Sprzedawca - Kasjer

Martes Sport - Legnica, dolnośląskie
Wymagania: Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy), Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Doświadczenie w branży

Pracownik Sklepu

Lidl - 2 079 ocen - Chojnów, dolnośląskie  1 lokalizacja
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Legnica, dolnośląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.