oferty pracy 1 - 10 z 5 274

Stanowisko ds. konta ubezpieczonego

ZUS Oddział w Legnicy - Legnica, dolnośląskie
Nazwa jednostki organizacyjnej ZUS Oddział w Legnicy Nazwa komórki organizacyjnej Wydział Ubezpieczeń i Składek-1 Adres jednostki organizacyjnej Zakład

Pracownik Biurowy Legnica

LeasingTeam Group - Legnica, dolnośląskie
Opis firmy Zakres obowiązków: Praca polega na wprowadzaniu weryfikacji oraz kompletowaniu danych. Oczekiwania: Wymagana dobra znajomość obsługi komputera i

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO – TECHNICZNY

GK Sprinkler Polska Sp. z o.o. - Legnica, dolnośląskie
Miejsce pracy - Legnica Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjno – techniczne pracy działu projektowego oraz podstawowej

stażysta w Departamencie Administracji

Lubin, dolnośląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: zgodnie z programem stazu Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca

Pracownik magazynowy

SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica, dolnośląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Poznańska 49, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: konfekcjonowanie i pakowanie

Recepcjonista

Legnica, dolnośląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: obsługa gości hotelowych w zakresie meldowania,

Sprzedawca-opiekun działu

JYSK - Legnica, dolnośląskie
JYSK to rzetelna i wiarygodna firma obecna na polskim rynku od wielu lat – doceniamy i nagradzamy solidną pracę i zaangażowanie. Klienci JYSK wysoko cenią

PRACOWNIK PRODUKCJI-STAŻYSTA - Huta Miedzi

KGHM - 3.88 ocen - Legnica, dolnośląskie
Minimalne wymagane wykształcenie na stanowisko : Zasadnicze zawodowe o kierunku technicznym, pożądane średnie techniczne Minimalne wymagane kwalifikacje na

Sprzedawca

Legnica, dolnośląskie  3 lokalizacje
Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

Pracownik biurowy

Legnica, dolnośląskie  2 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Sporządzanie ewidencji czasu pracy kierowców. Rodzaj

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Legnica, dolnośląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy