oferty pracy: Dam Prace - Jelcz Laskowice, dolnośląskie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 16 020

Pracownik na dostawy

Rossmann - Oława, dolnośląskie
Oczekiwania: życzliwości, optymizmu i pozytywnego nastawienia do ludzi; łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu pozytywnych relacji; zainteresowania

Specjalista ds. administracji

AIDA Sp. z o.o. - Oleśnica, dolnośląskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Wileńska 15, 56-400 Oleśnica, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Koordynacja obiegu dokumentów,

Specjalista w Departamencie Administracji

Grupa Ubezpieczeniowa Europa - Wrocław, dolnośląskie
Zadania: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę administracyjno-biurową Spółki: Prowadzenie bieżących spraw operacyjno

Sprzedawca - Kasjer

Martes Sport - Oława, dolnośląskie  1 lokalizacja
Wymagania: Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy), Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Doświadczenie w branży

Sprzedawca

Jelcz Laskowice, dolnośląskie  3 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: staż Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca tymczasowa

Asystent/ka w Dziale Zakupów

EPP Sp. z o.o. - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Planowanie, realizacja i monitorowanie zakupów firmy niezbędnych do realizacji jej podstawowych zadań Aktywne poszukiwanie alternatywnych dostawców w celu

Pracownik działu wprowadzania danych

docFlow S.A. - Wrocław, dolnośląskie
wprowadzanie danych z dokumentów do aplikacji komputerowej opracowywanie i przygotowywanie formatek wprowadzania danych uzupełnianie podstawowych zestawień

Pracownik ds. wsparcia obsługi i dystrybucji

Poczta Polska 53 ocen - Wrocław, dolnośląskie
Do zadań pracownika będzie należeć : przyjmowanie transportu z dokumentacją, załadunek i rozładunek dokumentacji przeznaczonej do brakowania, obsługa

Sprzedawca-Kasjer

Jeronimo Martins Dystrybucja 7 ocen - Jelcz Laskowice, dolnośląskie  4 lokalizacje
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

Specjalista ds. administracyjnych

Politechnika Wrocławska - Wrocław, dolnośląskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie spraw administracyjnych oraz finansowych Działu E-learningu. Zakres obowiązków:

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy