oferty pracy: Dam Prace - Jelcz Laskowice, dolnośląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 16 222

Specjalista ds. Administracji

DYKA - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
DYKA - Międzynarodowa firma Produkcyjno-Handlowa. Jeden z wiodących europejskich producentów i dystrybutorów kompletnych systemów rurowych do instalacji wod.

Praca tymczasowa bez doświadczenia

Devonshire - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Pełny etat, Tymczasowa
Opis oferty pracy: Rekrutujemy dla naszego Klienta – wiodącej firmy z branży telekomunikacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku. Opis Stanowiska rejestracja

pracownik produkcji stolarz /20godz. tygodniowo

PALMETO CHRISTOPHER LINTARI - Jelcz Laskowice, dolnośląskie  1 lokalizacja
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Wrocławska 45, 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: praca przy stolarce drzewnej

Prowadzenie Saloniku Prasowego

Kolporter - 3 oceny - Oleśnica, dolnośląskie
Decydując się na współpracę z nami otrzymasz: w pełni urządzony i zatowarowany salonik bez konieczności wnoszenia wkładu własnego, wsparcie ze strony

Magazynier

Poczta Polska - 58 ocen - Wrocław, dolnośląskie
Do zadań pracownika będzie należeć: prowadzenie magazynu handlowego, przyjmowanie towarów handlowych, komisowych i agencyjnych, sprawdzanie zgodności

Pracuj jako Monter - Toyota

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Opis firmy Obowiązki Obowiązki: • Praca przy nowym projekcie Toyoty • Praca przy montażu komponentów na linii produkcyjnej • Realizacja celów jakościowych

Logistyk

UNIONAPLHA - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
Opis oferty pracy: Zakład produkcyjny w Jelczu-Laskowicach poszukuje osoby na stanowisko logistyka. Oferujemy: -pracę na pełny etat -bezpieczne i czyste

Inspektor

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu - Wrocław, dolnośląskie
Warunki pracy - praca w pomieszczeniach biurowych, praca przy monitorze ekranowym, sztuczne oświetlenie, stres Zakres zadań opracowywanie projektów

Pracownik pomocniczy na magazynie

MULTILOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚ... - Jelcz Laskowice, dolnośląskie  1 lokalizacja
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Techników 1C, 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Prace pomocnicze na magazynie

Listonosz samochodowy

Poczta Polska - 58 ocen - Mirków, dolnośląskie  1 lokalizacja
Do zadań pracownika będzie należeć: doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, budowanie pozytywnych relacji z klientami, realizacja planów

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Jelcz Laskowice, dolnośląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.