oferty pracy: Dam Prace - Jarosławiec, zachodniopomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 1 707

Kierowca do 3,5 t.

Poczta Polska - 58 ocen - Darłowo, zachodniopomorskie
Do zadań pracownika będzie należeć: prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony, wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem, prowadzenie

Recepcjonista/Psycholog

Healt Resort Medical Spa Panorama Morska - Jarosławiec, zachodniopomorskie
Recepcjonista/Psycholog Healt Resort Medical Spa Panorama Morska - Jarosławiec Wymagania: - biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, - dyspozycyjność

Pracownik działu kontroli jakości

Progres Sp. z o.o. Sp. k. - Darłowo, zachodniopomorskie
Opis stanowiska: badanie jakości oraz ocena zgodności surowców oraz półproduktów z obowiązującymi standardami i procedurami stała kontrola procesu

Przetwórca ryb

EXCELSIOR Delikatesy Sp. z o.o. - Kowalewice, zachodniopomorskie  2 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 76-150 Kowalewice 35, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: obróbka i przetwarzanie ryby,

Doradca Klienta

Poczta Polska - 58 ocen - Ustka, pomorskie
lokalizacja : Ustka rodzaj umowy : umowa o pracę na czas określony (zastępstwo) Do zadań pracownika będzie należeć : aktywna sprzedaż produktów bankowo

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Serwisy Józef Skrzypa Sp. z o.o. Sp. K. - Sycewice, pomorskie
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Serwisy Józef Skrzypa Spółka z o.o. Spółka Komandytowa na dzień dzisiejszy do

Listonosz z samochodem

rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony (na zastępstwo) Do zadań pracownika będzie należeć: doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,

specjalista ds kadrowo płacowych

Health Resort & Medical SPA PANORAMA MORSKA Jarosł... - Jarosławiec, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Uzdrowiskowa 15, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: wykonywanie prac

Pracownik przetwórstwa rybnego (solarz)

EXCELSIOR Delikatesy Sp. z o.o. - Kowalewice, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 76-150 Kowalewice 35, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: przygotowanie solanki, solenie,

Magazynier

Laminopol Konstrukcje Sp. z o.o. - Sławno, zachodniopomorskie
prawidłowy obrót towaru w magazynie, poprzez przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie wytycznych i procedur, prowadzenie raportów i dokumentacji

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Jarosławiec, zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.