oferty pracy: Dam Prace - Jarosławiec, zachodniopomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 785

Specjalista ds. Reklamacji

MORPOL - Duninowo, pomorskie
Zadania: 1) Zarządzanie zgłoszeniami reklamacyjnymi (w tym komunikacja z innymi oddziałami Spółki) 2) Zarządzanie procesem reklamacji (w tym rozpatrywanie i

Osoba do odczytów gazomierzy

Poczta Polska - 63 ocen - Sławno, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
Do zadań osoby zatrudnionej na podstawie umowy zlecenie będzie należeć: dokonywanie odczytów liczydeł gazomierzy zgodnie z listą odczytową, prowadzenie

Recepcjonista

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i UsługTurys... - Sławno, zachodniopomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jedności Narodowej 24, 76-100 Sławno, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: obsługa recepcji i

Brygadzista produkcji

N r ref.: BRY1/12/2016/29 Wymagania Doświadczenie na podobnym stanowisku, w branżach produkcyjnych Umiejętność analizy planów produkcyjnych Umiejętność

Listonosz

Poczta Polska - 63 ocen - Ustka, pomorskie
wymiar etatu: 0,75 etatu Do zadań pracownika będzie należeć: doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, budowanie pozytywnych relacji z klientami,

BORT "ALL TOURIST" OW PIRAMIDA /Ośrodek Rehabilita... - Darłowo, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Północna 9, 76-153 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: obsługa gości hotelowych

Brygadzista - Zakład nr 2

N r ref.: BRY2/12/2016/29 Wymagania Doświadczenie w branżach produkcyjnych Doświadczenie na podobnym stanowisku - wymagane Umiejętność analizy planów

sprzedawca-kierowca

Firma Handlowa RADEX Dariusz Hernik 76-100 Sławno... - Sławno, zachodniopomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Konopnickiej 4, 76-100 Sławno, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: przyjmowanie towaru,

recepcjonista hotelowy

Przedsiębiorstwo MORZE - Ustka, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Marynarki Polskiej 22, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa gości

referent ds. administracyjno - gospodarczych i kadr

Zespół Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie - Darłowo, zachodniopomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Chopina 4, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Jarosławiec, zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.