oferty pracy: Dam Prace - Częstochowa, śląskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 2 117
Pokaż:  wszystkie oferty pracy - Tylko oferty pracy 'Łatwa aplikacja'

Pracownik ekspedycyjno-rozdzielczy

Poczta Polska 45 ocen - Częstochowa, śląskie
Do zadań pracownika będzie należeć : przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej, ewidencjonowanie przesyłek rejestrowanych i

Specjalista* ds. ochrony przeciwpożarowej

PKP Koleje Państwowe - Częstochowa, śląskie
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: nadzór i kontrola nad przestrzeganiem zasad i przepisów ppoż., opiniowanie pod względem ppoż. projektów budowlanych

Asystentka Zarządu / Sekretarka

Zomax SP.J. - Poraj, śląskie
Zomax Sp.J. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży dostaw, usług oraz produkcji elementów infrastruktury kolejowej działająca na terenie całego kraju

Pracownik Sklepu

Lidl 747 ocen - Częstochowa, śląskie
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Pracownik do spraw porządkowo-gospodarczych

- Częstochowa, śląskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zakres obowiązków: Do obowiązków pracownika bedzie należało mycie i

Pracownik w biurze podróży

Biuro Podróży Best Holidays - Częstochowa, śląskie
Biuro Podróży zatrudni pracownika do obsługi klientów w Częstochowie (1/2 etatu). Oczekiwania: * doświadczenie zawodowe w obsłudze klientów, najlepiej w

Specjalista ds. Sprzedaży

Lisiecki Kadry Konsultacje - Częstochowa, śląskie
Opis stanowiska: Osiąganie wyników sprzedażowych na przydzielonym terenie Odpowiedzialność za dostępność i widoczność produktów oraz za informację handlową

Praca Stała - PRODUKCJA

SGP - Sorting Group Poland - Częstochowa, śląskie
Stała
Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, sortowania, naprawy detali i komponentów oraz wyrobów

Pozostali pracownicy obsługi biurowej

- Kłobuck, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu zezwoleń na lokalizację, przebudowę

Mamy 2000 zł dla Ciebie!

Wydawnictwo Sfinks - Częstochowa, śląskie
Wydawnictwo Sfinks powstało w 2000 roku. Pod naszym szyldem wydawane są głównie książki dokumentalne i popularnonaukowe, związane z aktualnymi wydarzeniami w

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Prace - Częstochowa, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy