oferty pracy: Dam Pracę - Słupca, wielkopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 3 359

DYREKTOR ODDZIAŁU, SŁUPCA

Słupca, wielkopolskie
DYREKTOR ODDZIAŁU, SŁUPCA (NUMER TYPU STANOWISKA BAN001234) Wyzwania, które na Ciebie czekają: zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta, zgodnej ze

Pracownik kancelaryjny

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słupcy A.... - Słupca, wielkopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: KILIŃSKIEGO 14, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: ADRESOWANIE KORESPONDENCJI,

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 58 ocen - Września, wielkopolskie
Wymiar etatu - 0,6 Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż usług i

Konsultant ds. Optymalizacji w Dziale Planowanie Marki Logis...

Volkswagen Polska - Września, wielkopolskie
Dział Logistyki -aby zbudować 700 samochodów każdego dnia, potrzeba 1.000.000 części, które muszą zostać dostarczone w odpowiedniej ilości, w odpowiednim

Pracownik gospodarczy

Przybrodzin, wielkopolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Przybrodzin, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: Prace porządkowe i konserwacyjne, obsługa pieca CO,

Pomoc kuchenna

Ostrowo, wielkopolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Ostrowo, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Doradca klienta

Janowo, wielkopolskie  2 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Janowo, powiat: średzki, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych, wystawianie polis

pomoc nauczyciela

Mielżyn, wielkopolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Mielżyn, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: wg. zakresu czynności Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Sprzedawca - Kasjer

Jeronimo Martins Dystrybucja - Kleczew, wielkopolskie  1 lokalizacja
Opis zadań: Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

Pakowacz/Pakowaczka

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Stefanowo, wielkopolskie
Zadania: - praca przy linii produkcyjnej, - sprawdzanie daty przydatności, - pakowanie przypraw do pudełek kartonowych. Wymagania: - doświadczenie na

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Pracę - Słupca, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.