oferty pracy 1 - 10 z 3 964

Asystent nauczyciela przedszkola

Dolany, wielkopolskie  2 lokalizacje
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Dolany, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi Wykonywanie pomocy dydaktycznych Pomoc

Opiekunka dziecięca

Cienin Zaborny, wielkopolskie  5 lokalizacji
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Cienin Zaborny, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: Pomoc nauczycielowi w realizacji zadań

Asystent w dziale jakości

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Września, wielkopolskie
Opis stanowiska: - pisanie instrukcji, - przygotowywanie dokumentacji jakościowej, - dokumentowanie i opisywanie problemów jakościowych, - opracowywanie

Inspektor / Specjalista w dziale Bezpieczeństwa i Higieny Pr...

Volkswagen Polska - Września, wielkopolskie
Dział BHP to dział, który w naszej firmie współpracuje między innymi z obszarami produkcji, planowania, finansów i personalnym, kształtuje całościowe procesy

Pracownik biurowy

Ekobau Polska - Słupca, wielkopolskie
Opis oferty pracy: poszukujemy pracownika administracyjnego Wymagania: • doświadczenie w zakresie finansów, kadr, administracji i księgowości przedsiębiorstw

Sprzedawca

Słupca, wielkopolskie  3 lokalizacje
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: Obsługa klienta.Przyjmowanie dostaw.Przygotowywanie

Magazyn - umowa o pracę - DARMOWY DOJAZD!

East Service - Słupca, wielkopolskie  8 lokalizacji
Część etatu
Agencja pracy East Service (13171) poszukuje kandydatów do pracy na magazynach. Magazyny zlokalizowane są w Sadach pod Poznaniem.Magazyn - umowa o pracę -

Magazynier

P.P.H.U. TOMEK - JAGODZIŃSKI T. - Strzałkowo, wielkopolskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: AL.PR.S.WYSZYŃSKIEGO 17, 62-420 Strzałkowo, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: - zamawianie i

Dyrektor Oddziału, Słupca

Słupca, wielkopolskie
Dyrektor Oddziału, Słupca ( Numer typu stanowiska BAN001234) Wyzwania, które na Ciebie czekają: zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta, zgodnej ze

Doradca klienta-sprzedawca

Media Expert - 2 oceny - Słupca, wielkopolskie  1 lokalizacja
WYMAGANIA: zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Pracę - Słupca, wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.