oferty pracy: Dam Pracę - Pszczółki, pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 5 485

Pracownik recepcji

Centrum Medyczne ENEL-MED - Gdańsk, pomorskie
Osoba zatrudniona na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta na najwyższym poziomie, dbanie o

Pracownik biurowy

Tczew, pomorskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: -Obsługa kadrowa i administracyjna zatrudnionych pracowników,

Pracownik ds. opracowywania przesyłek

Poczta Polska - 65 ocen - Pruszcz Gdański, pomorskie
umowa na okres próbny lub czas określony (1,0 etat) Do zadań pracownika będzie należeć: przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie ładunku pocztowego pod

Pozostali pracownicy obsługi biurowej

Pruszcz Gdański, pomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie Zakres obowiązków: STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT

Sortowanie nowych ubrań Pruszcz Gd.

APT TS - Pruszcz Gdański, pomorskie
Obowiązki: - sortowanie i metkowanie nowych ubrań; - kompletacja zamówień; - przygotowanie towaru do wysyłki. Oferujemy: - darmowy dojazd na trasie z Tczewa;

Pracownik Sklepu

Lidl - 1 979 ocen - Tczew, pomorskie  1 lokalizacja
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 65 ocen - Gdańsk, pomorskie
Aktualne dzielnice: Gdańsk Śródmieście (1,0 i 0,5 etat) Gdańsk Jasień (0,875 etat) Gdańsk Przymorze (1,0 etat) Gdańsk Osowa (0,875 etat) Do zadań pracownika

Personel produkcyjny - atrakcyjne wynagrodzenie!

Grupa Progres - Cieplewo, pomorskie
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Personel produkcyjny Miejsce pracy: Cieplewo Nr ref.: CIEP/01/2017 Wymagania: - zdolności manualne

Specjalista ds. Administracji Serwisu

Volvo Group - 411 ocen - Pruszcz Gdański, pomorskie
Volvo Maszyny Budowlane poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Administracji Serwisu Cel stanowiska: Nawiązywanie i rozwijanie trwałych

Doradca Klienta

Do zadań pracownika będzie należeć : aktywna sprzedaż produktów bankowo-ubezpieczeniowych Klientom indywidualnym, profesjonalna obsługa Klientów w zakresie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Pracę - Pszczółki, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.