oferty pracy: Dam Pracę - Pszczółki, pomorskie

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 8 462

Specjalista ds. Zakupów

Oceanic - Trąbki Małe, pomorskie
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: Koordynację całego procesu zakupowego: planowanie zapotrzebowania, składanie zapytań ofertowych oraz zamówień do

Ogłoszenie o zatrudnieniu

Narodowy Fundusz Zdrowia - 3 oceny - Gdańsk, pomorskie
OGŁOSZENIE PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA w sprawie naboru na stanowisko Dyrektora Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia

Operator produkcji

dzisiaj - Cieplewo, pomorskie
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy

Pracownik Produkcji - Tczew

Tczew, pomorskie  1 lokalizacja
WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a

inspektor

Komenda Miejska Policji w Gdańsku - Gdańsk, pomorskie
Komenda Miejska Policji w Gdańsku Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: inspektor do spraw obsługi sekretariatu

Pracownik fizyczny - Serwisant deskowań

Pszczółki, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pszczółki, powiat: gdański, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Prace przy serwisie i czyszczeniu deskowań. Rodzaj umowy:

Referent ds. Rozliczeń Usług Dystrybucynych

ENERGA-OPERATOR SA - Gdańsk, pomorskie
Oczekiwania wobec kandydatów: Wykształcenie średnie Znajomość regulacji prawnych w zakresie rozliczeń na rynku energii elektrycznej Znajomość Prawa

Recepcjonista hotelowy

GREGOR S.A. - Pszczółki, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Tczewska 1a, 83-032 Pszczółki, powiat: gdański, woj: pomorskie Zakres obowiązków: -Obsługa recepcji hotelu Gregor w

Kierownik Serwisu Kurierskiego

DPD - Gdańsk, pomorskie
Osoba ta będzie odpowiedzialna za: zarządzanie podległą strukturą kurierską, rekrutację, szkolenie oraz proces wdrażania nowych Pracowników i Podwykonawców,

Pracownik Obsługi Klienta

Poczta Polska - 53 ocen - Tczew, pomorskie  1 lokalizacja
wymiar etatu: 0,875 rodzaj umowy: umowa o pracę na czas zastępstwa Do zadań pracownika będzie należeć: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Pracę - Pszczółki, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy