oferty pracy: Dam Pracę - Nowy Sącz, małopolskie

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 3 669

pracownik biurowy, pracownik biura podróży

Nowy Sącz, małopolskie
Renomowane biuro podróży poszukuje komunikatywnego optymisty lubiącego pracę z ludźmi.Oferujemy umowę o pracę na pełny etat. Wynagrodzenie adekwatne do

Pracownik działu księgowości

Norlys Sp. z o.o. - Nowy Sącz, małopolskie
Zakres obowiązków: księgowanie i prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, księgowanie i kontrola dokumentów w powierzonym obszarze

Firma transportowa zatrudni osobę do działu rozliczeń

GORTEX IMPORT EXPORT - Nowy Sącz, małopolskie
Opis oferty pracy: Firma transportowa, ze stabilna pozycja na rynku i długoletnim doświadczeniem, zatrudni osobę do działu rozliczeń. Wymagania: - znajomość

Listonosz samochodowy

Poczta Polska - 53 ocen - Nowy Sącz, małopolskie
Do zadań pracownika będzie należeć: doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych budowanie pozytywnych relacji z klientami realizacja planów

referent

Klient Gratka.pl - Nowy Sącz, małopolskie
Samodzielne przygotowywanie projektów pism, niezbędne 200zn/min-przed złożeniem wniosku koniecznie sprawdź na: http://www.szybkiepisanienaklawiaturze.pl/test

Pomocnik Magazyniera

FAKRO - Nowy Sącz, małopolskie
Wymagania: mile widziane średnie wykształcenie uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane doświadczenie w pracy na w/w/ stanowisku lub ukończony

Magazyniera / Zaopatrzeniowa

Opoltrans - Nowy Sącz, małopolskie
Firma OPOLTRANS jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych. Zajmuje się również sprzedażą

Technik prac biurowych

Nowy Sącz, małopolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie Zakres obowiązków: Pisanie pism w edytorze tekstów, prowadzenie i

Kasjera / Kasjerkę

Sprzedawca

Chełmiec, małopolskie  4 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Chełmiec, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie Zakres obowiązków: Sprzedawca - oferta stażu dla zarejestrowanych osób

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Pracę - Nowy Sącz, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy