oferty pracy: Dam Pracę - Nowy Sącz, małopolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 1 311

kasjer-sprzedawca

Rossmann - Nowy Sącz, małopolskie - 1 lokalizacja
kasjer-sprzedawca Numer referencyjny: Nowy Sącz/KS Firma: Rossmann SDP Powitanie Powitanie Witamy serdecznie! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą

Sprzedawca w dziale ogród

Merkury Market 2 oceny - Nowy Sącz, małopolskie
Wymagania: - wykształcenie średnie - znajomość branży ogrodniczej - dobra organizacja pracy - wysoka kultura osobista - komunikatywność i zamiłowanie do

Kurier

- Nowy Sącz, małopolskie
Przyjmę kurierów na teren powiatów: nowosądecki, gorlicki i limanowski bez własnego samochodu, CV kierować: tm.ns@op

Kelner

Restauracja "PANORAMA" pokoje gościnne; Marian Ole... - Nowy Sącz, małopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Romanowskiego 6, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie Zakres obowiązków: Obsługa klienta. Rodzaj umowy

Wykladanie towaru w supermarkecie - praca w nocy

Klient OPENWORK - Nowy Sącz, małopolskie
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku 'Wykladanie towaru w supermarkecie - praca w nocy': (*) praca przy wykładaniu towaru w

MŁODSZY DORADCA KLIENTA DETALICZNEGO Z FUNKCJĄ KASJERA

PKO Bank Polski - Nowy Sącz, małopolskie
Główne zadania: realizowanie wyznaczonych zadań z operacyjnego planu sprzedaży, w tym prowadzenie aktywnej sprzedaży oferowanych przez Bank produktów

Sprzedawca / Pracownik fizyczny - Nowy Sącz

INTERIMAX POLSKA S.K.A. - Nowy Sącz, małopolskie
Nowoczesna agencja rekrutacyjna INTERIMAX Polska Sp. Z o.o. S.K.A.- realizująca projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw - aktualnie dla jednego

MŁODSZY DORADCA BANKOWOŚCI OSOBISTEJ

Główne zadania: zapewnienie wysokiej jakości obsługi i profesjonalnego wsparcia klientów zamożnych Bankowości Osobistej PKO Banku Polskiego budowanie i

Specjalista ds. sprzedaży

Terg S.A. - Nowy Sącz, małopolskie
Opis oferty pracy: Miejsce pracy: Nowy Sącz Specjalista ds. sprzedaży odpowiedzialny jest za: kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy

Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfi...

Zakład Betoniarski "Handl-Bet" - Nowy Sącz, małopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Krakowska 92, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie Zakres obowiązków: Pozostali pracownicy obsługi

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Pracę - Nowy Sącz, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy