oferty pracy: Dam Pracę - Nowy Sącz, małopolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 2 784

pracownik biurowy

Stary Sącz, małopolskie  1 lokalizacja
Osobę ze znajomością programu AutoCad zatrudnię w Starym Sączu...

Pracownik biurowy

Meritum Group - Nowy Sącz, małopolskie
podatkimeritum.pl kontakt telefoniczny z Klientem kontakt poprzez CZAT z siecią agencyjną przekazywanie informacji pomiędzy oddziałami praca z systemem CRM z

Managerski Program Rozwojowy w Dziale Handlowym

Auchan 723 ocen - Nowy Sącz, małopolskie
Region: mazowieckie Wymagania Nasza gwarancja: Otrzymasz wynagrodzenie i indywidualny plan rozwoju. Zadbamy o organizację Twoich podróży służbowych.

Pracownik działu księgowości

Norlys Sp. z o.o. - Nowy Sącz, małopolskie
Opis stanowiska: Dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych Sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów magazynowych Analiza i rozliczanie

nowy sącz pracownik biurowy

About You - Nowy Sącz, małopolskie
Pracownik Administracyjno - Biurowy PRACOWNIK BIUROWY Nowy SączOPIS STANOWISKA: • przygotowywanie dokumentów zgodnie z wyznaczonymi kryteriami,• wykonywaniee

PRAKTYKA W ZARZĄDZIE ZLEWNI DOLNEGO DUNAJCA Z/S W NOWYM SĄCZ...

REGIONALNY ZARZĄD GOSPODARKI WODNEJ W KRAKOWIE - Nowy Sącz, małopolskie
Staż/Praktyka
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: NAŚCISZOWSKA 31, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie Zakres obowiązków: - zapoznanie się z

pracownik fizyczny, pracownik ubojni

Nowy Sącz, małopolskie
Pracownika na ubojnię trzody chlewnej z okolic N.Sącza zatrudnię (praca dorywcza)

Opiekunka w żłobku

Pisarzowa, małopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Pisarzowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zakres obowiązków: wg programu stażu Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca

Pracownik produkcji

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Ce... - Nawojowa, małopolskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 33-335 Nawojowa, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie Zakres obowiązków: Pracownik produkcji Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Sprzedawca

Nowy Sącz, małopolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie Zakres obowiązków: Obsługa klienta w salonie ślubnym, przyjmowanie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Dam Pracę - Nowy Sącz, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy