oferty pracy: Czestochowa - Częstochowa, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 870

Ambasador Marki w Branży Luksusowych Alkoholi/ Częstochowa

PMT Marketing System - Częstochowa, śląskie
Ambasador Marki w Branży Luksusowych Alkoholi/ Częstochowa. Media / Sztuka / Rozrywka....

Dni Otwarte

Leroy Merlin Polska - 827 ocen - Częstochowa, śląskie
Dni Otwarte Miejsce pracy: Częstochowa Jeżeli: Jeżeli chcesz: zobaczyć kulisy pracy w międzynarodowym przedsiębiorstwie z branży DIY; dowiedzieć się, jak

Częstochowa -zatrudnię kobietę w dyskoncie z używaną odzieżą

Dyskont odzieżowy - Częstochowa, śląskie
Opis oferty pracy: Sieć dyskontów z odzieżą używaną poszukuje młodych, energicznych kobiet do prowadzenia sklepu z używaną odzieżą w Częstochowie. Adresy

Kuźnia Talentów

Kuźnia Talentów Miejsce pracy: Częstochowa Jeżeli: Jesteś osobą ambitną, zmotywowaną, mobilną, chcącą poszerzać własną wiedzę i zdobywać nowe umiejętności,

Sprzedawca

NETTO - 117 ocen - Częstochowa, śląskie
Zapraszamy kandydatów na stanowisko: SPRZEDAWCA w miejscowości Częstochowa Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za: • obsługę Klienta...

Pracownik Administracji - Umowa na zastepstwo- Częstochowa

Euro Providus S.A. - Częstochowa, śląskie
Opis oferty pracy: Poszukujemy osoby na stanowisko : PRACOWNIK ADMINISTRACJI - Umowa na zastępstwo Opis stanowiska: - Obsługa korespondencji pocztowej

Sprzedawca w salonie SINSAY

LPP S.A - Częstochowa, śląskie
Stała
Częstochowa Galeria Jurajska. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej....

Pracownik produkcji

JAWO - Częstochowa, śląskie
JAWO zatrudni sprzątaczkę na pełen etat oraz pracowników produkcji w wymiarze 4 godz. dziennie od 17 do 21. Wymagania: książeczka sanepidowska. CV prosimy

OKLEJANIE SZKŁA miejsce pracy: Częstochowa

IFlexS sp. z o.o. - Częstochowa, śląskie
Kontrakt
Zakres zadań: - oklejanie pakietów szkła - pakowanie szkła - prace pomocnicze - prace porządkowe Oczekujemy: - sumienności - precyzyjności - dokładności w

Konsultant - Częstochowa

Sephora Europe - 1 217 ocen - Częstochowa, śląskie
Stała
In Sephora "bellezza" fa rima con "creatività": sempre alla ricerca di nuovi stimoli e nuove tendenze, un’esplosione di idee e di energia da offrire ai nostri

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Czestochowa - Częstochowa, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.