oferty pracy: Cukiernik - Warszawa, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 80

Piekarnia Grzybki - produkcja/wysokie zarobki/zakwaterowanie

Piekarnia Grzybki - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: Rekrutacja do nowego zakładu produkcyjnego Piekarni Grzybki! Lokalizacja: ul. Malownicza 33 (Warszawa - Włochy) Poszukujemy osób na

Piekarz lub Cukiernik - praca od zaraz z zakwaterowaniem

Piekarnia - 7 ocen - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: Poszukujemy piekarzy z doświadczeniem oraz z umiejętnością ręcznej obróbka ciasta chlebowego. Wymagamy książeczki sanepidowskiej lub

Pomoc Cukiernika/ Osoba do produkcji

Cukiernia Olsza - Warszawa, mazowieckie
Cukiernia zatrudni: POMOC CUKIERNIKA, OSOBY DO PRODUKCJI rekrutacja@cukierniaolsza.pl tel.: 510 643

Cukiernik

Piekarnia MEGMA Wyrób i Sprzedaż G.Grabowska - Halinów, mazowieckie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Okuniewska 15, 05-074 Halinów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: wg. zawodu Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Cukiernik

Vincent Boulangerie Patisserie Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków: - Przygotowanie tradycyjnych francuskich deserów, ciast, ciastek i tortów, - Artystyczne dekorowanie wyrobów, - Dbanie o najwyższe

Pomocnik Cukiernika (Commis Pastry Chef) (k/m)

Restauracja Winosfera - Warszawa, mazowieckie
Pomocnik Cukiernika (Commis Pastry Chef) (k/m). Restauracja Winosfera poszukuje ambitnej młodej osoby z zamiłowaniem do cukiernictwa....

Pomocnik cukiernika

Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Okuniewska 15, 05-074 Halinów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Mozliwość przyuczenia. Rodzaj umowy:

Kierowca samochodu dostawczego

Piekarnia MEGMA Wyrób i Sprzedaż G.Grabowska - Halinów, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Okuniewska 15, 05-074 Halinów, powiat: miński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Rozwożenie pieczywa i wyrobow

Pomocnik Cukiernika

klient serwisu gazetapraca.pl - Warszawa, mazowieckie
Piekarnia na Grochowie zatrudni od zaraz piekarzy, cukiernikóW oraz Pomocników, tel. 602 18 48 05....

Cukiernik - praca Warszawa OKĘCIE

Piekarnia Grzybki - Piaseczno, mazowieckie
Praktyka w zawodzie cukiernika, umiejętności ręcznego wyrobu ciast. Opis oferty pracy:....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Cukiernik - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.