oferty pracy: Cukiernia

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 175

pracownik sklepu

Piotr i Paweł - 7 ocen - Wrocław, dolnośląskie
Polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Poznaniu. Posiadamy ponad 140 sklepów w starannie dobranych lokalizacjach w ponad 60 miastach.

Pracownik obsługi na dziale Cukiernia

Auchan - 1 258 ocen - Warszawa, mazowieckie
Kasia jako pracownik obsługi na dziale Cukiernia pracuje od półtora roku. Auchan Warszawa Ursynów....

ekspedient/ka

Warszawa, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: sprzedaż wyrobów cukierniczych, budowanie nie

Pracownik produkcji- Piekarnia, Cukiernia

Auchan - 1 258 ocen - Polska
Nasza gwarancja: *Stabilne zatrudnienie *Przyjazna atmosfera *Wzajemny szacunek Od nas dostajesz: Umowę o pracę już od 1. dnia pracy Wynagrodzenie zawsze na

Pomoc cukiernika

PRACOWNIA CUKIERNICZA - Warszawa, mazowieckie
Pomoc Cukiernika. Zgłoszenia osobiste - Cukiernia, ul. Żelazna 64, W-wa...

Cukiernik/ Pomoc cukiernika

Cukiernia Dybalski - Łódź, łódzkie
Obowiązki: praca na produkcji cukierniczej wyrób ciasta Wymagania: sumienność pracowitość doświadczenie w zawodzie Oferujemy: dobre warunki pracy umowę o

Auchan Polska Sp. z o.o. - 1 258 ocen - Kraków, małopolskie
Nasza gwarancja Stabilne zatrudnienie, Przyjazna atmosfera, Wzajemny szacunek. Od nas dostajesz Możliwość doradzania i polecania klientom najlepszych dla

Piekarz

Piekarnia Cukiernia Rogalik - Gdynia, pomorskie
Zakres obowiązków: • praca przy produkcji wyrobów piekarniczych, • przygotowanie ciast do wypieku, • przestrzeganie procedur, Wymagania: • ambicja, •

Pracownik gospodarczy / osoba do utrzymania czystości

Cukiernia W-Z - Gdańsk, pomorskie
Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, Dobrą organizację pracy, Umiejętność współpracy w zespole, Staranność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Cukiernik OfPr/17/1377

Cukiernia "Szarotka" Małgorzata Smoter Młynne 211 - Limanowa, małopolskie
Cukiernia "Szarotka" Małgorzata Smoter Młynne 211. WARUNKI PRACY I PŁACY....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.