oferty pracy: Corning - Stryków, łódzkie

Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 7 z 7

Staz ds. Lean Manufacturing/ Lean Manufacturing Intern

Corning - Stryków, łódzkie
Zakres obowiązków: Prowadzenie warsztatów Kaizen z zakresu standaryzacji stanowisk i standaryzacji pracy Realizacja projektów Lean Wsparcie programu 5S

Staz w dziale Customer Service/ Customer Service Intern

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, samodzielną, komunikatywną i lubisz pracować w środowisku międzynarodowym - to mamy dla Ciebie ciekawe wyzwanie! Oferujemy

Staz w dziale zakupów/ Internship in Purchasing Department

Zakres obowiązków: Zakup materiałów i usług Kontrola nad całym procesem zakupowym od momentu otrzymania zapotrzebowania do otrzymania towaru Kontrola nad

Analityk Finansowy/ Financial Analyst

Zakres obowiązków: wsparcie i koordynacja procesu budżetowania w zakładzie wsparcie procesu zamknięcia miesiąca, wyjaśnianie odchyleń kosztów standardowych

Analityk Finansowy (umowa na czas zastępstwa)

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. - Stryków, łódzkie
WYMAGANIA: wykształcenie wyższe doświadczenie w kontrolingu lub księgowości- minimum rok bardzo dobra znajomość języka angielskiego bardzo dobra znajomość

Analityk Finansowy

Corning Cable Systems Polska - Stryków, łódzkie
Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York....

INŻYNIER PRODUKCJI

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Corning - Stryków, łódzkie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy