oferty pracy: Corning - Stryków, łódzkie

Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 6 z 6

Staz w dziale Customer Service/ Customer Service Intern

Corning - Stryków, łódzkie
Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, samodzielną, komunikatywną i lubisz pracować w środowisku międzynarodowym - to mamy dla Ciebie ciekawe wyzwanie! Oferujemy

Staz ds. Lean Manufacturing/ Lean Manufacturing Intern

Zakres obowiązków: Prowadzenie warsztatów Kaizen z zakresu standaryzacji stanowisk i standaryzacji pracy Realizacja projektów Lean Wsparcie programu 5S

Pomocnik operatora

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. - Stryków, łódzkie
Co oferujemy? zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej dofinansowanie do posiłków premię produkcyjną po 3 miesiącach

Regional Pricing Specialist EMEA

Capture competitive intelligence within the various regional platforms and benchmark the Corning value prop against. Purpose of the position....

Analityk Finansowy (umowa na czas zastępstwa)

WYMAGANIA: wykształcenie wyższe doświadczenie w kontrolingu lub księgowości- minimum rok bardzo dobra znajomość języka angielskiego bardzo dobra znajomość

Analityk Finansowy/ Financial Analyst

Zakres obowiązków: wsparcie i koordynacja procesu budżetowania w zakładzie wsparcie procesu zamknięcia miesiąca, wyjaśnianie odchyleń kosztów standardowych

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Corning - Stryków, łódzkie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy