oferty pracy: Corning - Stryków, łódzkie

Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 7 z 7

Specjalista ds. Personalnych/ Sr. HR Specialist

Corning - Stryków, łódzkie
WYMAGANIA: wykształcenie wyższe min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale personalnym przy sprawach płacowych i kadrowych w firmie produkcyjnej bardzo

Global Supply Chain Planner

Define Global Supply Chain strategies linked to the business strategies and regional supply chain strategies for Corning Optical Communications (COC)....

Junior Customer Service and Order Management Specialist

Willingness to travel to other Corning sites as needed. Your scope of activities:....

Staz w dziale Jakosci/ Internship in Quality Department

Zakres obowiązków: pomoc w codziennych zadaniach dotyczących procesu reklamacji wspieranie procesu działań korygujących i zapobiegawczych analiza działań

Regional Pricing Specialist EMEA

Capture competitive intelligence within the various regional platforms and benchmark the Corning value prop against. Purpose of the position....

Staz w dziale Customer Service/ Customer Service Intern

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, samodzielną, komunikatywną i lubisz pracować w środowisku międzynarodowym - to mamy dla Ciebie ciekawe wyzwanie! Oferujemy

Pomocnik operatora

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. - Stryków, łódzkie
Co oferujemy? zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej dofinansowanie do posiłków premię produkcyjną po 3 miesiącach

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Corning - Stryków, łódzkie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy