oferty pracy: Consultants - Kozia Góra, zachodniopomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 19

Konsultant klienta ds. marketingu i reklamy

Białogard, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Białogard, powiat: białogardzki, woj: zachodniopomorskie Zakres obowiązków: refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia

Autoryzowany partner zatrudni (nie callcenter):

Pacuj w Regionie - Kozia Góra, zachodniopomorskie
Opis oferty pracy: Autoryzowany partner Ogólnopolskiego lidera dostawcy mediów domowych\. W związku z wprowadzeniem nowego projektu w woj.Mazowieckim

Konsultant - asystent dietetyka (praktykant)

Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Szanowni Państwo, Poszukujemy praktykanta lub osobę pragnącą zdobyć doświadczenie w zawodzie, do obsługi nowo powstałego projektu wspierającego zdrowe

Psycholog-konsultant dowódcy ds.profilaktyki psychologicznej

Komenda Portu Wojennego - 2 oceny - zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: udzielanie konsultacji o organizowanie pomocy psychologicznej, czynne uczestnictwo w procesie wychowania i dostosowania społecznego

Konsultant ds. współpracy ze wschodem

Fundacja - zachodniopomorskie
Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju – Głos Młodych jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, zajmującą się promowaniem i wspieraniem rozwoju

E-commerce Consultant

Telit Management Sp. z o.o. - zachodniopomorskie
Branch office: Warszawa Key Responsibilities: cooperation with the customers on design and implementation of innovative Digital solutions advising leading

Ślusarz - Monter (praca na warsztacie/ hali)

PROF-MONTER - zachodniopomorskie
I dojazdy, koordynacja i pomoc konsultantów w sprawach firmowych i prywatnych, narzędzia pracy itp.). Wysokie wynagrodzenia ale adekwatne do kwalifikacji i...

Monter konstrukcji stalowych (praca na budowie)

Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy, koordynacja i pomoc konsultantów w sprawach firmowych i prywatnych,...

Konsultant MS Dynamics AX

PGB Human Resources - zachodniopomorskie
współpraca z team liderami i architektem technicznym dostarczenie klientowi informacji o produkcie konsultacje i komunikacja z klientem poprzez rozwój

Konsultant Telefoniczny - klient niemieckojęzyczny

KS Service - zachodniopomorskie
KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Consultants - Kozia Góra, zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.