oferty pracy: Ciesla Szalunkowy - Warszawa, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 3 z 5

Cieśla szalunkowy

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Szczegóły oferty nr: StPr/15/4479 z dnia 2015-04-17 Dane dotyczące oferty Stawka: 3000,00 - 3300,00 Staż: 3 lata Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa

TULCON S. A. - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków...

Zatrudnimy cieśli szalunkowych od zaraz 16-18zł/h WAWA

- Warszawa, mazowieckie
Minimalne doświadczenie na stanowisku cieśla szalunkowy - 2 lata. Warszawska firma budowlana zajmująca się wykonywaniem stanów surowych budynków zatrudni cieśli...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Pominęliśmy 2 oferty bardzo podobne do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Ciesla Szalunkowy - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy